Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 1 Івано-Франківськ - Костянтинівка, Столичный экспресс

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 274.50 грн. на поїзд 1 Івано-Франківськ - Костянтинівка Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Івано-Франківськ до станції Костянтинівка, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 1 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Костянтинівка можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Івано-Франківськ - Костянтинівка буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 1 поїзда Івано-Франківськ - Костянтинівка, Столичный экспресс

Поїзд Івано-Франківськ - Костянтинівка відправляється зі станції Івано-Франківськ в 04:36, та прибуває на станцію Костянтинівка в 15:50. Загальний час руху поїзда становить 11 годин 14 хвилин.
1 поїзд в дорозі робить 12 зупинок, загальний час зупинок 1 година 47 хвилин.

Графік руху Івано-Франківськ - Костянтинівка

Поїзд 1 Івано-Франківськ - Костянтинівка курсує: только 10, 12, 14, 16 июня
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ивано-франковск 19:30 2 г 10 хв
Львов-пасс. 21:40 20 хв 22:00 6 г 16 хв
Киев-пасс. 04:16 20 хв 04:36 3 г 58 хв
Полтава-киевская 08:34 22 хв 08:56 2 г 16 хв
Харьков-пасс. 11:12 28 хв 11:40 1 г 47 хв
Лозовая 13:27 3 хв 13:30 1 г 11 хв
Славянск 14:41 2 хв 14:43 15 хв
Краматорск 14:58 2 хв 15:00 12 хв
Дружковка 15:12 2 хв 15:14 22 хв
Константиновка 15:36

Скільки коштують квитки на 1 поїзд Івано-Франківськ - Костянтинівка

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Костянтинівка можна за ціною від 274 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
1 поїзд - це ночной экспресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
2455.56 грн
max:
3088.98 грн
min:
2101.02 грн
max:
2790.68 грн
min:
2101.02 грн
max:
2790.68 грн
min:
2322.7 грн
max:
3088.98 грн
min:
2690.5 грн
max:
3322.91 грн
min:
2322.7 грн
max:
3030.45 грн
min:
2544.37 грн
max:
3387.27 грн
Купе
min:
1006.17 грн
max:
1219.51 грн
min:
868.1 грн
max:
1115.59 грн
min:
868.1 грн
max:
1107.16 грн
min:
953.88 грн
max:
1251.51 грн
min:
1097.17 грн
max:
1331.85 грн
min:
953.88 грн
max:
1251.51 грн
min:
1039.68 грн
max:
1367.07 грн
Плацкарт
min:
-
max:
-
min:
274.50 грн
max:
274.50 грн
min:
276.32 грн
max:
276.32 грн
min:
300.33 грн
max:
300.33 грн
min:
-
max:
-
min:
340.82 грн
max:
340.82 грн
min:
-
max:
-

Відстань Івано-Франківськ - Костянтинівка

Відстань між станцією Івано-Франківськ і станцією Костянтинівка складає 1454 км

Дополнительная информация

       Поездом 001 можно доехать до Славянска, купив билет до станции Славянский курорт, которая находится в черте города.
{{$root.errorText}}