Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 10 Маріуполь - Київ, ПРИАЗОВ'Я

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 377.35 грн. на поїзд 10 Маріуполь - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Маріуполь до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 10 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Маріуполь - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 10 поїзда Маріуполь - Київ, ПРИАЗОВ'Я

Поїзд Маріуполь - Київ відправляється зі станції Маріуполь в 22:58, та прибуває на станцію Київ в 07:11. Загальний час руху поїзда становить 8 годин 13 хвилин.
10 поїзд в дорозі робить 7 зупинок, загальний час зупинок 59 хвилин.

Графік руху Маріуполь - Київ

Поїзд 10 Маріуполь - Київ курсує: только 27, 28, 29, 30, 31 июля
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Мариуполь 17:16 1 ч 11 мин
Волноваха 18:27 20 мин 18:47 2 ч 4 мин
Пологи 20:51 2 мин 20:53 1 ч 45 мин
Запорожье-1 22:38 20 мин 22:58 1 ч 37 мин
Днепр-главный 00:35 5 мин 00:40 6 ч 36 мин
Киев-пасс. 07:16

Скільки коштують квитки на 10 поїзд Маріуполь - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 377 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
10 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1926.84 грн
max:
2259.67 грн
min:
890.47 грн
max:
2044.3 грн
min:
1744.75 грн
max:
2045.44 грн
min:
1800.21 грн
max:
2253.62 грн
min:
1936.63 грн
max:
2475.05 грн
min:
1801.19 грн
max:
2259.67 грн
min:
2108.91 грн
max:
2476.43 грн
Купе
min:
740.82 грн
max:
930.47 грн
min:
676.34 грн
max:
847.02 грн
min:
676.67 грн
max:
856.96 грн
min:
741.19 грн
max:
938.19 грн
min:
805.3 грн
max:
1019.38 грн
min:
771.19 грн
max:
930.96 грн
min:
835.71 грн
max:
1019.38 грн
Плацкарт
min:
438.04 грн
max:
500.56 грн
min:
377.35 грн
max:
460.1 грн
min:
403.85 грн
max:
480.38 грн
min:
408.8 грн
max:
500.79 грн
min:
439.89 грн
max:
559.13 грн
min:
438.04 грн
max:
519.76 грн
min:
472.23 грн
max:
559.13 грн

Відстань Маріуполь - Київ

Відстань між станцією Маріуполь і станцією Київ складає 801 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 84 : Мариуполь - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Мариуполь 18:47 1 ч 20 мин
Волноваха 20:07 20 мин 20:27 24 мин
Хлебодаровка 20:51 2 мин 20:53 20 мин
Зачатьевская 21:13 1 мин 21:14 18 мин
Розовка 21:32 1 мин 21:33 27 мин
Камыш-заря 22:00 2 мин 22:02 1 ч 38 мин
Большой токмак 23:40 2 мин 23:42 15 мин
Молочанск 23:57 2 мин 23:59 46 мин
Фёдоровка 00:45 20 мин 01:05 1 ч 4 мин
Запорожье-1 02:09 5 мин 02:14 56 мин
Синельниково-1 03:10 2 мин 03:12 51 мин
Днепр-главный 04:03 23 мин 04:26 33 мин
Каменское-пасс. 04:59 2 мин 05:01 42 мин
Вольногорск 05:43 2 мин 05:45 24 мин
Пятихатки-пасс. 06:09 2 мин 06:11 1 ч 13 мин
Александрия 07:24 2 мин 07:26 39 мин
Знаменка-пасс. 08:05 5 мин 08:10 1 ч 14 мин
Им.тараса шевченко 09:24 19 мин 09:43 31 мин
Цветково 10:14 2 мин 10:16 32 мин
Корсунь 10:48 2 мин 10:50 31 мин
Мироновка 11:21 4 мин 11:25 1 ч 14 мин
Киев-пасс. 12:39

Поїзд 104 : Мариуполь - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Мариуполь 17:00 1 ч 20 мин
Волноваха 18:20 20 мин 18:40 1 ч 23 мин
Камыш-заря 20:03 2 мин 20:05 1 ч 21 мин
Большой токмак 21:26 2 мин 21:28 45 мин
Фёдоровка 22:13 20 мин 22:33 1 ч 4 мин
Запорожье-1 23:37 4 мин 23:41 1 ч 36 мин
Днепр-главный 01:17 15 мин 01:32 3 ч 25 мин
Знаменка-пасс. 04:57 3 мин 05:00 4 ч 21 мин
Киев-пасс. 09:21

Поїзд 254 : Мариуполь - Киев

Поїзд 294 : Мариуполь - Киев

Дополнительная информация

       На сегодняшний день поезд 10/9 является самым скоростным поездом Мариупольского направления. 
{{$root.errorText}}