Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 102 Київ - Херсон

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 163.82 грн. на поїзд 102 Київ - Херсон Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Херсон, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 102 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Херсон можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Херсон буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 102 поїзда Київ - Херсон

Поїзд Київ - Херсон відправляється зі станції Київ в 19:38, та прибуває на станцію Херсон в 03:53. Загальний час руху поїзда становить 8 годин 15 хвилин.
102 поїзд в дорозі робить 8 зупинок, загальний час зупинок 59 хвилин.

Графік руху Київ - Херсон

Поїзд 102 Київ - Херсон курсує: ежедневно по 30.10
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:38 1 ч 0 мин
Кагарлык 20:38 2 мин 20:40 19 мин
Мироновка 20:59 2 мин 21:01 1 ч 36 мин
Цветково 22:37 2 мин 22:39 30 мин
Им.тараса шевченко 23:09 19 мин 23:28 2 ч 32 мин
Долинская 02:00 8 мин 02:08 1 ч 45 мин
Кривой рог-главный 03:53 5 мин 03:58 42 мин
Апостолово 04:40 22 мин 05:02 27 мин
Высокополье 05:29 2 мин 05:31 30 мин
Белая криница 06:01 2 мин 06:03 24 мин
Березнеговатая 06:27 2 мин 06:29 36 мин
Снигирёвка 07:05 2 мин 07:07 48 мин
Херсон 07:55

Скільки коштують квитки на 102 поїзд Київ - Херсон

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Херсон можна за ціною від 163 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
102 поїзд - це ночной скорый фирменный 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
519.16 грн
max:
1391.16 грн
min:
477.83 грн
max:
1140.22 грн
min:
477.83 грн
max:
1262.63 грн
min:
519.16 грн
max:
1391.16 грн
min:
560.45 грн
max:
1370.04 грн
min:
519.16 грн
max:
1443.08 грн
min:
560.45 грн
max:
1370.04 грн
Купе
min:
255.42 грн
max:
538.6 грн
min:
239.47 грн
max:
494.34 грн
min:
239.47 грн
max:
494.34 грн
min:
255.42 грн
max:
415.55 грн
min:
271.36 грн
max:
582.86 грн
min:
255.42 грн
max:
415.55 грн
min:
271.36 грн
max:
582.86 грн
Плацкарт
min:
171.38 грн
max:
251.06 грн
min:
163.82 грн
max:
238.34 грн
min:
163.82 грн
max:
249.03 грн
min:
178.41 грн
max:
251.06 грн
min:
186.66 грн
max:
265.17 грн
min:
171.38 грн
max:
262.69 грн
min:
178.89 грн
max:
269.96 грн

Відстань Київ - Херсон

Відстань між станцією Київ і станцією Херсон складає 567 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 76 : Киев - Херсон

Поїзд 298 : Киев - Херсон

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 23:57 1 ч 16 мин
Мироновка 01:13 2 мин 01:15 1 ч 28 мин
Им.тараса шевченко 02:43 15 мин 02:58 2 ч 30 мин
Долинская 05:28 12 мин 05:40 2 ч 5 мин
Кривой рог-главный 07:45 5 мин 07:50 42 мин
Апостолово 08:32 22 мин 08:54 27 мин
Высокополье 09:21 2 мин 09:23 36 мин
Белая криница 09:59 2 мин 10:01 24 мин
Березнеговатая 10:25 2 мин 10:27 35 мин
Снигирёвка 11:02 2 мин 11:04 46 мин
Херсон 11:50

Поїзд 766 : Киев - Херсон

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 07:14 4 ч 37 мин
Долинская 11:51 18 мин 12:09 1 ч 51 мин
Николаев-пасс. 14:00 4 мин 14:04 44 мин
Херсон 14:48

Поїзд 768 : Киев - Херсон

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:15 4 ч 55 мин
Долинская 19:10 18 мин 19:28 1 ч 55 мин
Николаев-пасс. 21:23 3 мин 21:26 47 мин
Херсон 22:13

Дополнительная информация

       Самая продолжительная стоянка поезда на станции Тимково — 24 минуты.
{{$root.errorText}}