Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 105 Київ - Одеса, ЧОРНОМОРЕЦЬ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 298.47 грн. на поїзд 105 Київ - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 105 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 105 поїзда Київ - Одеса, ЧОРНОМОРЕЦЬ

Поїзд Київ - Одеса відправляється зі станції Київ в 21:15, та прибуває на станцію Одеса в 06:27. Загальний час руху поїзда становить 9 годин 12 хвилин.
105 поїзд в дорозі робить 4 зупинки, загальний час зупинок 6 хвилин.

Графік руху Київ - Одеса

Поїзд 105 Київ - Одеса курсує: ежедневно по 12.12
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:15 3 ч 11 мин
Винница 00:26 4 мин 00:30 3 ч 12 мин
Подольск-жмеринский 03:42 2 мин 03:44 2 ч 15 мин
Одесса-главная 05:59

Скільки коштують квитки на 105 поїзд Київ - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 298 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
105 поїзд - це ночной экспресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1320.79 грн
max:
1794.29 грн
min:
1199.31 грн
max:
1625.47 грн
min:
1199.31 грн
max:
1595.65 грн
min:
1321.49 грн
max:
1794.29 грн
min:
1442.26 грн
max:
1963.12 грн
min:
1320.79 грн
max:
1794.29 грн
min:
1442.26 грн
max:
1963.12 грн
Купе
min:
298.47 грн
max:
745.58 грн
min:
516.63 грн
max:
680.62 грн
min:
305.77 грн
max:
680.62 грн
min:
563.36 грн
max:
745.58 грн
min:
340.29 грн
max:
826.51 грн
min:
298.47 грн
max:
745.58 грн
min:
610.08 грн
max:
810.53 грн

Відстань Київ - Одеса

Відстань між станцією Київ і станцією Одеса складає 655 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 148 : Киев - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 15:52 22 мин
Дарница 16:14 2 мин 16:16 1 ч 29 мин
Гребёнка 17:45 20 мин 18:05 21 мин
Драбово-барятинская 18:26 2 мин 18:28 31 мин
Пальмира 18:59 2 мин 19:01 19 мин
Золотоноша-1 19:20 2 мин 19:22 30 мин
Черкассы 19:52 16 мин 20:08 37 мин
Им.тараса шевченко 20:45 32 мин 21:17 46 мин
Капитановка 22:03 2 мин 22:05 18 мин
Новомиргород 22:23 2 мин 22:25 21 мин
Виска 22:46 2 мин 22:48 22 мин
Капустино 23:10 2 мин 23:12 19 мин
Адабаш 23:31 2 мин 23:33 21 мин
Помошная 23:54 22 мин 00:16 31 мин
Людмиловка 00:47 2 мин 00:49 18 мин
Кавуны 01:07 2 мин 01:09 11 мин
Южноукраинская 01:20 2 мин 01:22 14 мин
Трикратное 01:36 2 мин 01:38 18 мин
Вознесенск 01:56 3 мин 01:59 42 мин
Веселиново 02:41 2 мин 02:43 42 мин
Березовка 03:25 2 мин 03:27 1 ч 24 мин
Одесса-восточная 04:51 2 мин 04:53 30 мин
Одесса-главная 05:23

Поїзд 223 : Киев - Одесса

Поїзд 253 : Киев - Одесса

Поїзд 277 : Киев - Одесса

Поїзд 287 : Киев - Одесса

Поїзд 295 : Киев - Одесса

Поїзд 761 : Киев - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 06:19 1 ч 57 мин
Казатин-1 08:16 1 мин 08:17 42 мин
Винница 08:59 2 мин 09:01 38 мин
Жмеринка 09:39 2 мин 09:41 51 мин
Вапнярка 10:32 1 мин 10:33 1 ч 24 мин
Подольск-жмеринский 11:57 1 мин 11:58 2 ч 3 мин
Одесса-главная 14:01

Поїзд 763 : Киев - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 16:30 2 ч 24 мин
Винница 18:54 2 мин 18:56 33 мин
Жмеринка 19:29 2 мин 19:31 52 мин
Вапнярка 20:23 1 мин 20:24 1 ч 17 мин
Подольск-жмеринский 21:41 1 мин 21:42 2 ч 11 мин
Одесса-главная 23:53

Дополнительная информация

       Поезд 105 Киев-Одесса, Чорноморец относится к категории «Ночной Скоростной», который является одним из самых дорогих поездов внутреннего сообщения. Ранее, до 2016 года был дневным, но после многочисленных просьб и обращений граждан 27 марта 2016 года был возвращён к категории «ночной скоростной». Важно знать, что в конце 2019 года в состав поезда были включены 2 новых вагона: №14 и №15.

 
{{$root.errorText}}