Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 107 Ужгород - Одеса, Хаджибей

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 208.72 грн. на поїзд 107 Ужгород - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Ужгород до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 107 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Ужгород - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 107 поїзда Ужгород - Одеса, Хаджибей

Поїзд Ужгород - Одеса відправляється зі станції Ужгород в 12:11, та прибуває на станцію Одеса в 14:50. Загальний час руху поїзда становить 2 години 39 хвилин.
107 поїзд в дорозі робить 24 зупинки, загальний час зупинок 2 години 43 хвилини.

Графік руху Ужгород - Одеса

Поїзд 107 Ужгород - Одеса курсує: ежедневно по 30.09
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ужгород 20:02 25 хв
Чоп 20:27 29 хв 20:56 21 хв
Батево 21:17 2 хв 21:19 37 хв
Мукачево 21:56 5 хв 22:01 16 хв
Карпаты 22:17 1 хв 22:18 12 хв
Свалява 22:30 3 хв 22:33 32 хв
Воловец 23:05 10 хв 23:15 32 хв
Лавочне 23:47 10 хв 23:57 13 хв
Славско 00:10 2 хв 00:12 28 хв
Сколе 00:40 2 хв 00:42 33 хв
Стрый 01:15 2 хв 01:17 1 г 3 хв
Львов-пасс. 02:20 33 хв 02:53 2 г 1 хв
Тернополь-пасс. 04:54 5 хв 04:59 58 хв
Волочиск 05:57 2 хв 05:59 53 хв
Хмельницкий 06:52 4 хв 06:56 29 хв
Деражня 07:25 2 хв 07:27 1 г 1 хв
Жмеринка 08:28 21 хв 08:49 1 г 16 хв
Вапнярка 10:05 2 хв 10:07 18 хв
Крыжополь 10:25 2 хв 10:27 47 хв
Кодыма 11:14 2 хв 11:16 53 хв
Подольск-жмеринский 12:09 2 хв 12:11 1 г 35 хв
Раздельная-1 13:46 2 хв 13:48 1 г 2 хв
Одесса-главная 14:50

Скільки коштують квитки на 107 поїзд Ужгород - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 208 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
107 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
951.19 грн
max:
2033.6 грн
min:
866.66 грн
max:
1840.84 грн
min:
866.66 грн
max:
1806.8 грн
min:
951.19 грн
max:
1995.77 грн
min:
1035.70 грн
max:
2226.34 грн
min:
726.84 грн
max:
2033.6 грн
min:
1035.7 грн
max:
2226.34 грн
Купе
min:
336.46 грн
max:
842.85 грн
min:
312.43 грн
max:
768.16 грн
min:
312.43 грн
max:
768.16 грн
min:
336.46 грн
max:
828.24 грн
min:
360.53 грн
max:
917.53 грн
min:
336.46 грн
max:
842.85 грн
min:
360.53 грн
max:
917.53 грн
Плацкарт
min:
261.23 грн
max:
331.16 грн
min:
208.72 грн
max:
307.64 грн
min:
244.71 грн
max:
307.64 грн
min:
261.23 грн
max:
331.16 грн
min:
233.76 грн
max:
354.68 грн
min:
261.23 грн
max:
331.16 грн
min:
277.75 грн
max:
354.68 грн

Відстань Ужгород - Одеса

Відстань між станцією Ужгород і станцією Одеса складає 1032 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 25 : Ужгород - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ужгород 16:50 1 ч 25 мин
Мукачево 18:15 10 мин 18:25 17 мин
Карпаты 18:42 1 мин 18:43 10 мин
Свалява 18:53 4 мин 18:57 31 мин
Воловец 19:28 3 мин 19:31 52 мин
Славско 20:23 4 мин 20:27 31 мин
Сколе 20:58 3 мин 21:01 38 мин
Стрый 21:39 6 мин 21:45 1 ч 11 мин
Львов-пасс. 22:56 32 мин 23:28 40 мин
Красне 00:08 2 мин 00:10 22 мин
Злочев 00:32 2 мин 00:34 54 мин
Тернополь-пасс. 01:28 5 мин 01:33 50 мин
Подволочиск 02:23 2 мин 02:25 10 мин
Волочиск 02:35 2 мин 02:37 53 мин
Хмельницкий 03:30 4 мин 03:34 1 ч 26 мин
Жмеринка 05:00 26 мин 05:26 37 мин
Рахны 06:03 2 мин 06:05 33 мин
Вапнярка 06:38 2 мин 06:40 27 мин
Рудница 07:07 2 мин 07:09 20 мин
Кодыма 07:29 2 мин 07:31 53 мин
Подольск-жмеринский 08:24 20 мин 08:44 1 ч 37 мин
Раздельная-1 10:21 2 мин 10:23 1 ч 2 мин
Одесса-главная 11:25

Поїзд 227 : Ужгород - Одесса

Дополнительная информация

       В пределах города Одесса поезд дополнительно останавливается на станции Одесса-Застава I в обоих направлениях.
{{$root.errorText}}