Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 108 Одеса - Ужгород

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 208.72 грн. на поїзд 108 Одеса - Ужгород Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Одеса до станції Ужгород, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 108 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Ужгород можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Одеса - Ужгород буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 108 поїзда Одеса - Ужгород

Поїзд Одеса - Ужгород відправляється зі станції Одеса в 14:36, та прибуває на станцію Ужгород в 16:27. Загальний час руху поїзда становить 1 година 51 хвилина.
108 поїзд в дорозі робить 24 зупинки, загальний час зупинок 2 години 52 хвилини.

Графік руху Одеса - Ужгород

Поїзд 108 Одеса - Ужгород курсує: ежедневно по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 21:45 12 мин
Одесса-застава 1 21:57 2 мин 21:59 53 мин
Раздельная-1 22:52 2 мин 22:54 1 ч 47 мин
Подольск-жмеринский 00:41 2 мин 00:43 52 мин
Кодыма 01:35 2 мин 01:37 34 мин
Крыжополь 02:11 2 мин 02:13 20 мин
Вапнярка 02:33 2 мин 02:35 1 ч 5 мин
Жмеринка 03:40 27 мин 04:07 1 ч 1 мин
Деражня 05:08 2 мин 05:10 29 мин
Хмельницкий 05:39 5 мин 05:44 55 мин
Волочиск 06:39 2 мин 06:41 55 мин
Тернополь-пасс. 07:36 4 мин 07:40 2 ч 5 мин
Львов-пасс. 09:45 26 мин 10:11 1 ч 2 мин
Стрый 11:13 2 мин 11:15 30 мин
Сколе 11:45 2 мин 11:47 28 мин
Славско 12:15 3 мин 12:18 13 мин
Лавочне 12:31 10 мин 12:41 38 мин
Воловец 13:19 10 мин 13:29 32 мин
Свалява 14:01 3 мин 14:04 9 мин
Карпаты 14:13 2 мин 14:15 16 мин
Мукачево 14:31 5 мин 14:36 29 мин
Батево 15:05 3 мин 15:08 22 мин
Чоп 15:30 20 мин 15:50 29 мин
Ужгород 16:19

Скільки коштують квитки на 108 поїзд Одеса - Ужгород

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Ужгород можна за ціною від 208 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
108 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
878.49 грн
max:
1995.77 грн
min:
664.75 грн
max:
1806.8 грн
min:
801.23 грн
max:
1806.8 грн
min:
951.19 грн
max:
1995.77 грн
min:
1035.70 грн
max:
2226.34 грн
min:
951.19 грн
max:
1995.77 грн
min:
1035.70 грн
max:
2184.75 грн
Купе
min:
315.78 грн
max:
828.24 грн
min:
293.81 грн
max:
768.16 грн
min:
293.81 грн
max:
755.01 грн
min:
315.78 грн
max:
842.85 грн
min:
360.53 грн
max:
917.53 грн
min:
336.46 грн
max:
842.85 грн
min:
360.53 грн
max:
901.46 грн
Плацкарт
min:
247.03 грн
max:
326.55 грн
min:
208.72 грн
max:
307.64 грн
min:
208.72 грн
max:
307.64 грн
min:
247.03 грн
max:
326.55 грн
min:
233.76 грн
max:
354.68 грн
min:
261.23 грн
max:
326.55 грн
min:
277.75 грн
max:
354.68 грн

Відстань Одеса - Ужгород

Відстань між станцією Одеса і станцією Ужгород складає 897 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 26 : Одесса - Ужгород

Поїзд 258 : Одесса - Ужгород

{{$root.errorText}}