Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 109 Херсон - Львів

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 206.95 грн. на поїзд 109 Херсон - Львів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Херсон до станції Львів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 109 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Львів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Херсон - Львів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 109 поїзда Херсон - Львів

Поїзд Херсон - Львів відправляється зі станції Херсон в 12:40, та прибуває на станцію Львів в 06:28. Загальний час руху поїзда становить 17 годин 48 хвилин.
109 поїзд в дорозі робить 26 зупинок, загальний час зупинок 2 години 26 хвилин.

Графік руху Херсон - Львів

Поїзд 109 Херсон - Львів курсує: по нечётным по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Херсон 12:40 1 ч 8 мин
Николаев-пасс. 13:48 5 мин 13:53 54 мин
Явкино 14:47 2 мин 14:49 41 мин
Новый буг 15:30 2 мин 15:32 31 мин
Казанка 16:03 2 мин 16:05 30 мин
Долинская 16:35 20 мин 16:55 19 мин
Куцовка 17:14 2 мин 17:16 1 ч 4 мин
Чернолесская 18:20 2 мин 18:22 32 мин
Фундуклеевка 18:54 2 мин 18:56 36 мин
Им.тараса шевченко 19:32 16 мин 19:48 1 ч 36 мин
Мироновка 21:24 2 мин 21:26 56 мин
Белая церковь 22:22 2 мин 22:24 1 ч 47 мин
Казатин-1 00:11 5 мин 00:16 59 мин
Винница 01:15 5 мин 01:20 45 мин
Жмеринка 02:05 21 мин 02:26 1 ч 11 мин
Деражня 03:37 21 мин 03:58 33 мин
Хмельницкий 04:31 5 мин 04:36 55 мин
Волочиск 05:31 2 мин 05:33 55 мин
Тернополь-пасс. 06:28 6 мин 06:34 54 мин
Злочев 07:28 2 мин 07:30 23 мин
Красне 07:53 2 мин 07:55 31 мин
Подзамче 08:26 2 мин 08:28 10 мин
Львов-пасс. 08:38

Скільки коштують квитки на 109 поїзд Херсон - Львів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Львів можна за ціною від 206 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
109 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1874.91 грн
max:
1980 грн
min:
1698.03 грн
max:
1792.61 грн
min:
1698.03 грн
max:
1792.61 грн
min:
1874.91 грн
max:
1980 грн
min:
2051.81 грн
max:
2167.4 грн
min:
1874.91 грн
max:
1980 грн
min:
2051.81 грн
max:
2167.4 грн
Купе
min:
332.77 грн
max:
820.41 грн
min:
309.08 грн
max:
747.97 грн
min:
309.08 грн
max:
747.97 грн
min:
332.63 грн
max:
820.41 грн
min:
356.43 грн
max:
892.86 грн
min:
332.77 грн
max:
820.41 грн
min:
356.28 грн
max:
892.86 грн
Плацкарт
min:
219.29 грн
max:
324.85 грн
min:
206.95 грн
max:
301.97 грн
min:
206.95 грн
max:
301.97 грн
min:
219.21 грн
max:
324.85 грн
min:
231.61 грн
max:
347.72 грн
min:
219.29 грн
max:
324.85 грн
min:
231.54 грн
max:
347.72 грн

Відстань Херсон - Львів

Відстань між станцією Херсон і станцією Львів складає 871 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 6 : Херсон - Ужгород

Поїзд 134 : Рахов - Николаев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Рахов 00:27 13 мин
Белин 00:40 2 мин 00:42 12 мин
Квасы 00:54 2 мин 00:56 25 мин
Ясиня 01:21 4 мин 01:25 12 мин
Лазещина 01:37 2 мин 01:39 20 мин
Вороненка 01:59 2 мин 02:01 12 мин
Ворохта 02:13 2 мин 02:15 11 мин
Татаров 02:26 2 мин 02:28 14 мин
Микуличин 02:42 2 мин 02:44 14 мин
Яремче 02:58 3 мин 03:01 11 мин
Делятин 03:12 2 мин 03:14 30 мин
Надворная 03:44 4 мин 03:48 36 мин
Хрыплин 04:24 1 мин 04:25 8 мин
Ивано-франковск 04:33 30 мин 05:03 42 мин
Галич 05:45 2 мин 05:47 13 мин
Бурштын 06:00 3 мин 06:03 2 ч 32 мин
Львов-пасс. 08:35 25 мин 09:00 12 мин
Подзамче 09:12 2 мин 09:14 1 ч 6 мин
Броды 10:20 2 мин 10:22 9 мин
Радивилов 10:31 2 мин 10:33 33 мин
Дубно 11:06 2 мин 11:08 1 ч 24 мин
Кривин 12:32 2 мин 12:34 16 мин
Славута-1 12:50 2 мин 12:52 24 мин
Шепетовка 13:16 5 мин 13:21 33 мин
Полонное 13:54 2 мин 13:56 1 ч 17 мин
Бердичев 15:13 2 мин 15:15 28 мин
Казатин-1 15:43 22 мин 16:05 1 ч 45 мин
Белая церковь 17:50 2 мин 17:52 53 мин
Мироновка 18:45 2 мин 18:47 1 ч 33 мин
Им.тараса шевченко 20:20 15 мин 20:35 2 ч 27 мин
Долинская 23:02 2 мин 23:04 1 ч 44 мин
Кривой рог-главный 00:48 15 мин 01:03 38 мин
Апостолово 01:41 23 мин 02:04 26 мин
Высокополье 02:30 2 мин 02:32 35 мин
Белая криница 03:07 2 мин 03:09 56 мин
Снигирёвка 04:05 2 мин 04:07 48 мин
Херсон 04:55 5 мин 05:00 58 мин
Николаев-пасс. 05:58

Поїзд 255 : Херсон - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Херсон 11:30 56 мин
Николаев-пасс. 12:26 15 мин 12:41 1 ч 43 мин
Колосовка 14:24 23 мин 14:47 1 ч 0 мин
Вознесенск 15:47 2 мин 15:49 29 мин
Южноукраинская 16:18 2 мин 16:20 46 мин
Помошная 17:06 2 мин 17:08 16 мин
Новоукраинка 17:24 2 мин 17:26 19 мин
Плетеный ташлык 17:45 2 мин 17:47 37 мин
Кропивницкий 18:24 3 мин 18:27 1 ч 3 мин
Знаменка-пасс. 19:30 50 мин 20:20 54 мин
Фундуклеевка 21:14 2 мин 21:16 33 мин
Им.тараса шевченко 21:49 38 мин 22:27 48 мин
Городище 23:15 2 мин 23:17 22 мин
Корсунь 23:39 3 мин 23:42 50 мин
Мироновка 00:32 2 мин 00:34 53 мин
Белая церковь 01:27 2 мин 01:29 1 ч 41 мин
Казатин-1 03:10 2 мин 03:12 1 ч 12 мин
Винница 04:24 4 мин 04:28 2 ч 0 мин
Хмельницкий 06:28 15 мин 06:43 1 ч 4 мин
Подволочиск 07:47 2 мин 07:49 47 мин
Тернополь-пасс. 08:36 9 мин 08:45 57 мин
Злочев 09:42 2 мин 09:44 25 мин
Красне 10:09 2 мин 10:11 42 мин
Львов-пасс. 10:53

Поїзд 256 : Херсон - Львов

Дополнительная информация

       На своём маршруте поезд осуществляет 21 остановку, среди них города: Тернополь, Винница, Николаев.
{{$root.errorText}}