Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 110 Львів - Херсон

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 206.95 грн. на поїзд 110 Львів - Херсон Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Львів до станції Херсон, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 110 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Херсон можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Львів - Херсон буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 110 поїзда Львів - Херсон

Поїзд Львів - Херсон відправляється зі станції Львів в 21:01, та прибуває на станцію Херсон в 10:36. Загальний час руху поїзда становить 13 годин 35 хвилин.
110 поїзд в дорозі робить 26 зупинок, загальний час зупинок 2 години 13 хвилин.

Графік руху Львів - Херсон

Поїзд 110 Львів - Херсон курсує: по чётным по 26.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 16:21 11 мин
Подзамче 16:32 2 мин 16:34 33 мин
Красне 17:07 2 мин 17:09 22 мин
Злочев 17:31 2 мин 17:33 56 мин
Тернополь-пасс. 18:29 18 мин 18:47 51 мин
Подволочиск 19:38 2 мин 19:40 10 мин
Волочиск 19:50 2 мин 19:52 1 ч 4 мин
Хмельницкий 20:56 5 мин 21:01 29 мин
Деражня 21:30 2 мин 21:32 1 ч 0 мин
Жмеринка 22:32 20 мин 22:52 42 мин
Винница 23:34 4 мин 23:38 51 мин
Казатин-1 00:29 15 мин 00:44 1 ч 36 мин
Белая церковь 02:20 2 мин 02:22 51 мин
Мироновка 03:13 2 мин 03:15 1 ч 33 мин
Им.тараса шевченко 04:48 15 мин 05:03 35 мин
Фундуклеевка 05:38 2 мин 05:40 33 мин
Чернолесская 06:13 2 мин 06:15 58 мин
Куцовка 07:13 2 мин 07:15 19 мин
Долинская 07:34 28 мин 08:02 28 мин
Казанка 08:30 2 мин 08:32 26 мин
Новый буг 08:58 2 мин 09:00 38 мин
Явкино 09:38 2 мин 09:40 48 мин
Николаев-пасс. 10:28 5 мин 10:33 57 мин
Херсон 11:30

Скільки коштують квитки на 110 поїзд Львів - Херсон

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Херсон можна за ціною від 206 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
110 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1874.91 грн
max:
1980 грн
min:
1713.78 грн
max:
1792.61 грн
min:
1698.03 грн
max:
1792.61 грн
min:
1874.91 грн
max:
1980 грн
min:
2051.81 грн
max:
2167.4 грн
min:
1874.91 грн
max:
1980 грн
min:
2051.81 грн
max:
2167.4 грн
Купе
min:
354.9 грн
max:
820.41 грн
min:
329 грн
max:
747.97 грн
min:
309.08 грн
max:
747.97 грн
min:
332.63 грн
max:
820.41 грн
min:
356.43 грн
max:
892.86 грн
min:
332.77 грн
max:
879.72 грн
min:
380.77 грн
max:
950.98 грн
Плацкарт
min:
230.82 грн
max:
324.85 грн
min:
217.32 грн
max:
301.97 грн
min:
206.95 грн
max:
301.97 грн
min:
219.21 грн
max:
324.85 грн
min:
231.61 грн
max:
347.72 грн
min:
219.29 грн
max:
324.85 грн
min:
244.28 грн
max:
347.72 грн

Відстань Львів - Херсон

Відстань між станцією Львів і станцією Херсон складає 871 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 6 : Херсон - Ужгород

Поїзд 134 : Рахов - Николаев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Рахов 00:27 13 мин
Белин 00:40 2 мин 00:42 12 мин
Квасы 00:54 2 мин 00:56 25 мин
Ясиня 01:21 4 мин 01:25 12 мин
Лазещина 01:37 2 мин 01:39 20 мин
Вороненка 01:59 2 мин 02:01 12 мин
Ворохта 02:13 2 мин 02:15 11 мин
Татаров 02:26 2 мин 02:28 14 мин
Микуличин 02:42 2 мин 02:44 14 мин
Яремче 02:58 3 мин 03:01 11 мин
Делятин 03:12 2 мин 03:14 30 мин
Надворная 03:44 4 мин 03:48 36 мин
Хрыплин 04:24 1 мин 04:25 8 мин
Ивано-франковск 04:33 30 мин 05:03 42 мин
Галич 05:45 2 мин 05:47 13 мин
Бурштын 06:00 3 мин 06:03 2 ч 32 мин
Львов-пасс. 08:35 25 мин 09:00 12 мин
Подзамче 09:12 2 мин 09:14 1 ч 6 мин
Броды 10:20 2 мин 10:22 9 мин
Радивилов 10:31 2 мин 10:33 33 мин
Дубно 11:06 2 мин 11:08 1 ч 24 мин
Кривин 12:32 2 мин 12:34 16 мин
Славута-1 12:50 2 мин 12:52 24 мин
Шепетовка 13:16 5 мин 13:21 33 мин
Полонное 13:54 2 мин 13:56 1 ч 17 мин
Бердичев 15:13 2 мин 15:15 28 мин
Казатин-1 15:43 22 мин 16:05 1 ч 45 мин
Белая церковь 17:50 2 мин 17:52 53 мин
Мироновка 18:45 2 мин 18:47 1 ч 33 мин
Им.тараса шевченко 20:20 15 мин 20:35 2 ч 27 мин
Долинская 23:02 2 мин 23:04 1 ч 44 мин
Кривой рог-главный 00:48 15 мин 01:03 38 мин
Апостолово 01:41 23 мин 02:04 26 мин
Высокополье 02:30 2 мин 02:32 35 мин
Белая криница 03:07 2 мин 03:09 56 мин
Снигирёвка 04:05 2 мин 04:07 48 мин
Херсон 04:55 5 мин 05:00 58 мин
Николаев-пасс. 05:58

Поїзд 255 : Львов - Херсон

Поїзд 256 : Львов - Херсон

{{$root.errorText}}