Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 117 Київ - Чернівці, БУКОВИНА

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 231.33 грн. на поїзд 117 Київ - Чернівці Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Чернівці, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 117 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Чернівці можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Чернівці буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 117 поїзда Київ - Чернівці, БУКОВИНА

Поїзд Київ - Чернівці відправляється зі станції Київ в 20:05, та прибуває на станцію Чернівці в 07:57. Загальний час руху поїзда становить 11 годин 52 хвилини.
117 поїзд в дорозі робить 12 зупинок, загальний час зупинок 1 година 0 хвилин.

Графік руху Київ - Чернівці

Поїзд 117 Київ - Чернівці курсує: 30 июня, 1, 3, 6, 8, 10, 13, 15, 17, 20, 22, 24, 27, 29 сентября, 1, 4, 6, 8, 11, 13 октября, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:05 53 мин
Фастов-1 20:58 2 мин 21:00 1 ч 8 мин
Казатин-1 22:08 2 мин 22:10 36 мин
Калиновка-1 22:46 2 мин 22:48 18 мин
Винница 23:06 3 мин 23:09 1 ч 46 мин
Хмельницкий 00:55 4 мин 00:59 11 мин
Гречаны 01:10 16 мин 01:26 1 ч 14 мин
Дунаевцы 02:40 2 мин 02:42 1 ч 5 мин
Каменец-подольский 03:47 3 мин 03:50 1 ч 1 мин
Ларга 04:51 23 мин 05:14 1 ч 55 мин
Новоселица 07:09 2 мин 07:11 46 мин
Черновцы 07:57

Скільки коштують квитки на 117 поїзд Київ - Чернівці

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Чернівці можна за ціною від 231 гривні.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
117 поїзд - це ночной скорый с группой фирменных вагонов 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
712.90 грн
max:
1140.63 грн
min:
673.34 грн
max:
1048.25 грн
min:
671.81 грн
max:
1066.27 грн
min:
714.17 грн
max:
1131.93 грн
min:
752.64 грн
max:
1475.42 грн
min:
713.98 грн
max:
1129.62 грн
min:
755.08 грн
max:
1189.89 грн
Купе
min:
342.66 грн
max:
493.46 грн
min:
328.81 грн
max:
458.46 грн
min:
326.47 грн
max:
493.23 грн
min:
336.88 грн
max:
609.65 грн
min:
354.48 грн
max:
534.58 грн
min:
339.24 грн
max:
475.92 грн
min:
366.32 грн
max:
649.28 грн
Плацкарт
min:
240.03 грн
max:
278.91 грн
min:
232.9 грн
max:
268.68 грн
min:
231.33 грн
max:
270.1 грн
min:
236.13 грн
max:
280.85 грн
min:
245.75 грн
max:
288.93 грн
min:
237.73 грн
max:
277.78 грн
min:
251.38 грн
max:
288.25 грн

Відстань Київ - Чернівці

Відстань між станцією Київ і станцією Чернівці складає 624 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 7 : Киев - Черновцы

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 22:22 6 ч 41 мин
Львов-пасс. 05:03 20 мин 05:23 2 ч 16 мин
Ивано-франковск 07:39 20 мин 07:59 58 мин
Коломыя 08:57 3 мин 09:00 30 мин
Снятын 09:30 2 мин 09:32 43 мин
Черновцы 10:15

Поїзд 219 : Киев - Черновцы

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 01:37 57 мин
Фастов-1 02:34 2 мин 02:36 1 ч 18 мин
Казатин-1 03:54 26 мин 04:20 55 мин
Винница 05:15 5 мин 05:20 2 ч 8 мин
Хмельницкий 07:28 15 мин 07:43 1 ч 4 мин
Подволочиск 08:47 2 мин 08:49 51 мин
Тернополь-пасс. 09:40 19 мин 09:59 2 ч 16 мин
Львов-пасс. 12:15 20 мин 12:35 1 ч 3 мин
Ходоров 13:38 2 мин 13:40 42 мин
Галич 14:22 2 мин 14:24 39 мин
Ивано-франковск 15:03 24 мин 15:27 50 мин
Коломыя 16:17 2 мин 16:19 1 ч 11 мин
Черновцы 17:30

Поїзд 249 : Киев - Черновцы

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 15:09 2 ч 8 мин
Казатин-1 17:17 2 мин 17:19 1 ч 6 мин
Винница 18:25 3 мин 18:28 2 ч 26 мин
Хмельницкий 20:54 23 мин 21:17 1 ч 13 мин
Подволочиск 22:30 40 мин 23:10 49 мин
Тернополь-пасс. 23:59 5 мин 00:04 1 ч 54 мин
Львов-пасс. 01:58 24 мин 02:22 1 ч 10 мин
Ходоров 03:32 2 мин 03:34 1 ч 24 мин
Ивано-франковск 04:58 38 мин 05:36 1 ч 26 мин
Коломыя 07:02 11 мин 07:13 1 ч 2 мин
Черновцы 08:15

Дополнительная информация

       Фирменный поезд 117 Киев-Черновцы категории «Ночной скорый» относится к Львовской железной дороге. До 2012 года поезд курсировал под номерами 627/628, но в 2012 году ему были присвоены новые номера 117/118, с нововведениями встал вопрос и о смене маршрута «Буковины», объяснялось это частичной нерентабельностью, а также запуском новых поездов Интерсити+. В 2015 году вопрос принял крутой оборот: УЗ сообщила о планированной отмене данного поезда, но из-за многочисленных просьб и жалоб граждан, отменила своё решение.
{{$root.errorText}}