Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 118 Чернівці - Київ, БУКОВИНА

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 235.4 грн. на поїзд 118 Чернівці - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Чернівці до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 118 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Чернівці - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 118 поїзда Чернівці - Київ, БУКОВИНА

Поїзд Чернівці - Київ відправляється зі станції Чернівці в 19:46, та прибуває на станцію Київ в 08:08. Загальний час руху поїзда становить 12 годин 22 хвилини.
118 поїзд в дорозі робить 12 зупинок, загальний час зупинок 1 година 4 хвилини.

Графік руху Чернівці - Київ

Поїзд 118 Чернівці - Київ курсує: ежедневно по 30.10
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 19:46 45 хв
Новоселица 20:31 2 хв 20:33 1 г 59 хв
Ларга 22:32 21 хв 22:53 59 хв
Каменец-подольский 23:52 4 хв 23:56 1 г 16 хв
Дунаевцы 01:12 2 хв 01:14 1 г 5 хв
Гречаны 02:19 22 хв 02:41 10 хв
Хмельницкий 02:51 5 хв 02:56 1 г 54 хв
Винница 04:50 4 хв 04:54 18 хв
Калиновка-1 05:12 2 хв 05:14 33 хв
Казатин-1 05:47 2 хв 05:49 1 г 14 хв
Фастов-1 07:03 2 хв 07:05 1 г 3 хв
Киев-пасс. 08:08

Скільки коштують квитки на 118 поїзд Чернівці - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 235 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
118 поїзд - це ночной скорый с группой фирменных вагонов 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
710.55 грн
max:
1151.22 грн
min:
670.88 грн
max:
1055.12 грн
min:
675.70 грн
max:
963.12 грн
min:
713.00 грн
max:
1086.47 грн
min:
753.81 грн
max:
1175.27 грн
min:
710.55 грн
max:
1130.62 грн
min:
752.54 грн
max:
1576.93 грн
Купе
min:
339.24 грн
max:
490.64 грн
min:
335.31 грн
max:
469.45 грн
min:
338.18 грн
max:
458.71 грн
min:
342.77 грн
max:
487.2 грн
min:
356.77 грн
max:
537.68 грн
min:
343.82 грн
max:
473.19 грн
min:
354.48 грн
max:
518.58 грн
Плацкарт
min:
237.73 грн
max:
278.94 грн
min:
235.4 грн
max:
270.98 грн
min:
237.33 грн
max:
271.4 грн
min:
240.1 грн
max:
279 грн
min:
247.29 грн
max:
284.26 грн
min:
240.81 грн
max:
277.98 грн
min:
244.28 грн
max:
288.57 грн

Відстань Чернівці - Київ

Відстань між станцією Чернівці і станцією Київ складає 624 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 8 : Черновцы - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 21:10 42 мин
Снятын 21:52 4 мин 21:56 29 мин
Коломыя 22:25 2 мин 22:27 55 мин
Ивано-франковск 23:22 27 мин 23:49 2 ч 13 мин
Львов-пасс. 02:02 23 мин 02:25 6 ч 42 мин
Киев-пасс. 09:07

Поїзд 220 : Черновцы - Киев

Поїзд 250 : Черновцы - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 19:15 1 ч 7 мин
Коломыя 20:22 14 мин 20:36 1 ч 14 мин
Ивано-франковск 21:50 1 ч 3 мин 22:53 1 ч 20 мин
Ходоров 00:13 2 мин 00:15 1 ч 4 мин
Львов-пасс. 01:19 21 мин 01:40 1 ч 57 мин
Тернополь-пасс. 03:37 5 мин 03:42 2 ч 11 мин
Хмельницкий 05:53 15 мин 06:08 2 ч 18 мин
Винница 08:26 4 мин 08:30 56 мин
Казатин-1 09:26 3 мин 09:29 3 ч 1 мин
Киев-пасс. 12:30
{{$root.errorText}}