Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 12 Київ - Новоолексіївка, СЛАВУТИЧ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 335.69 грн. на поїзд 12 Київ - Новоолексіївка Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Новоолексіївка, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 12 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Новоолексіївка можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Новоолексіївка буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 12 поїзда Київ - Новоолексіївка, СЛАВУТИЧ

Поїзд Київ - Новоолексіївка відправляється зі станції Київ в 19:25, та прибуває на станцію Новоолексіївка в 03:11. Загальний час руху поїзда становить 7 годин 46 хвилин.
12 поїзд в дорозі робить 10 зупинок, загальний час зупинок 47 хвилин.

Графік руху Київ - Новоолексіївка

Поїзд 12 Київ - Новоолексіївка курсує: ежедневно
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:25 2 ч 50 мин
Им.тараса шевченко 22:15 5 мин 22:20 1 ч 19 мин
Знаменка-пасс. 23:39 3 мин 23:42 40 мин
Александрия 00:22 2 мин 00:24 1 ч 16 мин
Пятихатки-пасс. 01:40 2 мин 01:42 55 мин
Каменское-пасс. 02:37 2 мин 02:39 32 мин
Днепр-главный 03:11 20 мин 03:31 1 ч 38 мин
Запорожье-1 05:09 8 мин 05:17 1 ч 39 мин
Мелитополь 06:56 5 мин 07:01 1 ч 4 мин
Новоалексеевка 08:05

Скільки коштують квитки на 12 поїзд Київ - Новоолексіївка

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Новоолексіївка можна за ціною від 335 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
12 поїзд - це ночной скорый фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1530.42 грн
max:
1949.38 грн
min:
1387.98 грн
max:
1765.03 грн
min:
1387.98 грн
max:
1765.03 грн
min:
1530.42 грн
max:
1949.38 грн
min:
1672.87 грн
max:
2133.71 грн
min:
1446.64 грн
max:
1948.31 грн
min:
1819.35 грн
max:
2133.71 грн
Купе
min:
473.42 грн
max:
807.95 грн
min:
435.67 грн
max:
736.75 грн
min:
354.38 грн
max:
736.75 грн
min:
440.95 грн
max:
807.95 грн
min:
403.16 грн
max:
878.69 грн
min:
473.2 грн
max:
807.95 грн
min:
511.15 грн
max:
879.14 грн
Плацкарт
min:
387.2 грн
max:
440.44 грн
min:
335.69 грн
max:
406.18 грн
min:
335.69 грн
max:
406.18 грн
min:
387.2 грн
max:
415.58 грн
min:
416.51 грн
max:
464.77 грн
min:
346.65 грн
max:
431.24 грн
min:
416.33 грн
max:
464.77 грн

Відстань Київ - Новоолексіївка

Відстань між станцією Київ і станцією Новоолексіївка складає 862 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 282 : Киев - Новоалексеевка

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:47 1 ч 51 мин
Мироновка 23:38 2 мин 23:40 1 ч 28 мин
Им.тараса шевченко 01:08 15 мин 01:23 1 ч 15 мин
Знаменка-пасс. 02:38 3 мин 02:41 37 мин
Александрия 03:18 2 мин 03:20 1 ч 17 мин
Пятихатки-пасс. 04:37 3 мин 04:40 1 ч 12 мин
Каменское-пасс. 05:52 2 мин 05:54 1 ч 8 мин
Днепр-лоцманская (бывш.южный) 07:02 25 мин 07:27 1 ч 49 мин
Запорожье-1 09:16 4 мин 09:20 1 ч 56 мин
Мелитополь 11:16 15 мин 11:31 24 мин
Акимовка 11:55 2 мин 11:57 43 мин
Новоалексеевка 12:40

Дополнительная информация

       Поезд 12 Киев – Новоалексеевка, под названием «Славутич», это единственный прямой поезд соединяющий пгт Новоалексеевку и столицу Украины, который курсирует ежедневно и круглогодично.
{{$root.errorText}}