Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 12 Львів - Одеса, Славутич

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 311.03 грн. на поїзд 12 Львів - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Львів до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 12 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Львів - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 12 поїзда Львів - Одеса, Славутич

Поїзд Львів - Одеса відправляється зі станції Львів в 22:29, та прибуває на станцію Одеса в 09:02. Загальний час руху поїзда становить 10 годин 33 хвилини.
12 поїзд в дорозі робить 5 зупинок, загальний час зупинок 31 хвилина.

Графік руху Львів - Одеса

Поїзд 12 Львів - Одеса курсує: ежедневно по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 22:24 1 ч 51 мин
Тернополь-пасс. 00:15 5 мин 00:20 1 ч 47 мин
Хмельницкий 02:07 4 мин 02:11 1 ч 26 мин
Жмеринка 03:37 22 мин 03:59 5 ч 19 мин
Одесса-главная 09:18

Скільки коштують квитки на 12 поїзд Львів - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 311 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
12 поїзд - це ночной экспресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1533.34 грн
max:
1919.15 грн
min:
1280.1 грн
max:
1737.86 грн
min:
1390.6 грн
max:
1737.86 грн
min:
1410.56 грн
max:
1919.15 грн
min:
1541.02 грн
max:
2100.49 грн
min:
1533.34 грн
max:
1919.15 грн
min:
1676.06 грн
max:
2061.34 грн
Купе
min:
646.93 грн
max:
795.81 грн
min:
549.18 грн
max:
725.82 грн
min:
311.03 грн
max:
725.82 грн
min:
315.99 грн
max:
795.81 грн
min:
394.88 грн
max:
865.81 грн
min:
334.9 грн
max:
795.81 грн
min:
358.8 грн
max:
865.81 грн

Відстань Львів - Одеса

Відстань між станцією Львів і станцією Одеса складає 759 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 26 : Львов - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 23:28 40 мин
Красне 00:08 2 мин 00:10 22 мин
Злочев 00:32 2 мин 00:34 55 мин
Тернополь-пасс. 01:29 5 мин 01:34 49 мин
Подволочиск 02:23 2 мин 02:25 9 мин
Волочиск 02:34 2 мин 02:36 53 мин
Хмельницкий 03:29 5 мин 03:34 1 ч 26 мин
Жмеринка 05:00 20 мин 05:20 39 мин
Рахны 05:59 2 мин 06:01 33 мин
Вапнярка 06:34 2 мин 06:36 27 мин
Рудница 07:03 2 мин 07:05 20 мин
Кодыма 07:25 2 мин 07:27 55 мин
Подольск-жмеринский 08:22 20 мин 08:42 1 ч 25 мин
Раздельная-1 10:07 2 мин 10:09 1 ч 7 мин
Одесса-главная 11:16

Поїзд 168 : Львов - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 09:40 2 ч 3 мин
Тернополь-пасс. 11:43 4 мин 11:47 1 ч 43 мин
Хмельницкий 13:30 3 мин 13:33 1 ч 25 мин
Жмеринка 14:58 25 мин 15:23 2 ч 56 мин
Подольск-жмеринский 18:19 2 мин 18:21 2 ч 35 мин
Одесса-главная 20:56

Поїзд 228 : Львов - Одесса

Поїзд 258 : Львов - Одесса

Поїзд 264 : Львов - Одесса

Дополнительная информация

       У пассажиров есть возможность приобрести билеты на разные классы обслуживания. В составе поезда 18 вагонов: 
  • 5 плацкартных;
  • 12 купейных;
  • 1 люкс (СВ).
{{$root.errorText}}