Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 122 Київ - Миколаїв, МИКОЛАЇВ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 186.54 грн. на поїзд 122 Київ - Миколаїв Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Миколаїв, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 122 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Миколаїв можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Миколаїв буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 122 поїзда Київ - Миколаїв, МИКОЛАЇВ

Поїзд Київ - Миколаїв відправляється зі станції Київ в 22:14, та прибуває на станцію Миколаїв в 04:26. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 12 хвилин.
122 поїзд в дорозі робить 13 зупинок, загальний час зупинок 1 година 1 хвилина.

Графік руху Київ - Миколаїв

Поїзд 122 Київ - Миколаїв курсує: ежедневно по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 22:14 51 мин
Триполье-днепровское 23:05 7 мин 23:12 1 ч 22 мин
Корсунь 00:34 2 мин 00:36 22 мин
Городище 00:58 2 мин 01:00 42 мин
Им.тараса шевченко 01:42 27 мин 02:09 21 мин
Каменка 02:30 2 мин 02:32 16 мин
Фундуклеевка 02:48 2 мин 02:50 33 мин
Чернолесская 03:23 2 мин 03:25 1 ч 1 мин
Куцовка 04:26 2 мин 04:28 20 мин
Долинская 04:48 20 мин 05:08 28 мин
Казанка 05:36 2 мин 05:38 26 мин
Новый буг 06:04 2 мин 06:06 38 мин
Явкино 06:44 2 мин 06:46 59 мин
Николаев-пасс. 07:45

Скільки коштують квитки на 122 поїзд Київ - Миколаїв

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Миколаїв можна за ціною від 186 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
122 поїзд - це ночной скорый фирменный 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
687.5 грн
max:
844.69 грн
min:
584.62 грн
max:
770.83 грн
min:
584.62 грн
max:
770.83 грн
min:
687.5 грн
max:
844.69 грн
min:
745.65 грн
max:
896.1 грн
min:
687.5 грн
max:
844.69 грн
min:
690.62 грн
max:
918.57 грн
Купе
min:
319.79 грн
max:
443.19 грн
min:
211.59 грн
max:
434.11 грн
min:
211.59 грн
max:
408.48 грн
min:
300.66 грн
max:
443.19 грн
min:
321 грн
max:
477.91 грн
min:
300.54 грн
max:
397.58 грн
min:
321 грн
max:
505.88 грн
Плацкарт
min:
206.01 грн
max:
235.78 грн
min:
186.54 грн
max:
221.8 грн
min:
186.54 грн
max:
221.8 грн
min:
196.6 грн
max:
235.78 грн
min:
206.6 грн
max:
249.75 грн
min:
196.55 грн
max:
235.78 грн
min:
206.6 грн
max:
249.75 грн

Відстань Київ - Миколаїв

Відстань між станцією Київ і станцією Миколаїв складає 483 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 161 : Киев - Николаев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:35 1 ч 2 мин
Фастов-1 15:37 2 мин 15:39 35 мин
Белая церковь 16:14 2 мин 16:16 1 ч 4 мин
Мироновка 17:20 2 мин 17:22 1 ч 28 мин
Им.тараса шевченко 18:50 14 мин 19:04 2 ч 42 мин
Долинская 21:46 13 мин 21:59 1 ч 44 мин
Кривой рог-главный 23:43 5 мин 23:48 40 мин
Апостолово 00:28 22 мин 00:50 1 ч 49 мин
Снигирёвка 02:39 2 мин 02:41 47 мин
Херсон 03:28 10 мин 03:38 1 ч 2 мин
Николаев-пасс. 04:40

Поїзд 298 : Киев - Николаев

Дополнительная информация

       Поезд 122 является поездом дальнего следования, который курсирует между Николаевом и Киевом ежедневно. На нашем сайте Вы можете ознакомиться с актуальной информацией по расписанию,  стоимости билетов до станции Киев, а также купить ЖД билеты онлайн.
{{$root.errorText}}