Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 126 Київ - Костянтинівка

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 168.04 грн. на поїзд 126 Київ - Костянтинівка Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Костянтинівка, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 126 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Костянтинівка можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Костянтинівка буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 126 поїзда Київ - Костянтинівка

Поїзд Київ - Костянтинівка відправляється зі станції Київ в 22:20, та прибуває на станцію Костянтинівка в 10:05. Загальний час руху поїзда становить 11 годин 45 хвилин.
126 поїзд в дорозі робить 18 зупинок, загальний час зупинок 1 година 31 хвилина.

Графік руху Київ - Костянтинівка

Поїзд 126 Київ - Костянтинівка курсує: только 16, 17, 18, 20, 21, 22, 24, 25, 26 марта
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 22:20 22 мин
Дарница 22:42 2 мин 22:44 18 мин
Борисполь 23:02 2 мин 23:04 1 ч 22 мин
Гребёнка 00:26 2 мин 00:28 36 мин
Лубны 01:04 2 мин 01:06 1 ч 1 мин
Миргород 02:07 20 мин 02:27 1 ч 26 мин
Полтава-киевская 03:53 5 мин 03:58 34 мин
Полтава-южная 04:32 5 мин 04:37 39 мин
Карловка 05:16 2 мин 05:18 32 мин
Красноград 05:50 2 мин 05:52 23 мин
Кегичёвка 06:15 2 мин 06:17 20 мин
Сахновщина 06:37 2 мин 06:39 44 мин
Лозовая 07:23 23 мин 07:46 44 мин
Барвенково 08:30 2 мин 08:32 29 мин
Славянск 09:01 7 мин 09:08 14 мин
Краматорск 09:22 5 мин 09:27 12 мин
Дружковка 09:39 3 мин 09:42 23 мин
Константиновка 10:05

Скільки коштують квитки на 126 поїзд Київ - Костянтинівка

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Костянтинівка можна за ціною від 168 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
126 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
543.47 грн
max:
1512.92 грн
min:
499.49 грн
max:
1372.22 грн
min:
499.49 грн
max:
1372.22 грн
min:
505.84 грн
max:
1485.3 грн
min:
545.82 грн
max:
1623.25 грн
min:
543.47 грн
max:
1512.92 грн
min:
587.21 грн
max:
1623.25 грн
Купе
min:
264.74 грн
max:
637.3 грн
min:
247.87 грн
max:
583.18 грн
min:
234.87 грн
max:
583.18 грн
min:
250.31 грн
max:
637.3 грн
min:
265.75 грн
max:
674.96 грн
min:
264.74 грн
max:
637.3 грн
min:
281.62 грн
max:
691.43 грн
Плацкарт
min:
183.53 грн
max:
357.22 грн
min:
174.77 грн
max:
331.1 грн
min:
168.04 грн
max:
331.1 грн
min:
176.04 грн
max:
352.11 грн
min:
184.04 грн
max:
383.34 грн
min:
183.53 грн
max:
357.22 грн
min:
184.04 грн
max:
383.34 грн

Відстань Київ - Костянтинівка

Відстань між станцією Київ і станцією Костянтинівка складає 703 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 64 : Киев - Константиновка

Поїзд 124 : Киев - Константиновка

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:20 20 мин
Дарница 21:40 2 мин 21:42 1 ч 15 мин
Нежин 22:57 2 мин 22:59 49 мин
Бахмач-пасс. 23:48 2 мин 23:50 24 мин
Конотоп 00:14 6 мин 00:20 48 мин
Путивль 01:08 5 мин 01:13 32 мин
Ворожба-пасс. 01:45 22 мин 02:07 53 мин
Сумы 03:00 20 мин 03:20 52 мин
Смородино 04:12 3 мин 04:15 2 ч 25 мин
Харьков-пасс. 06:40 26 мин 07:06 43 мин
Змиёв 07:49 2 мин 07:51 40 мин
Балаклея 08:31 2 мин 08:33 55 мин
Изюм 09:28 2 мин 09:30 26 мин
Святогорск 09:56 2 мин 09:58 29 мин
Лиман 10:27 3 мин 10:30 22 мин
Славянский курорт 10:52 7 мин 10:59 21 мин
Краматорск 11:20 5 мин 11:25 11 мин
Дружковка 11:36 2 мин 11:38 22 мин
Константиновка 12:00

Поїзд 712 : Киев - Константиновка

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 06:10 16 мин
Дарница 06:26 2 мин 06:28 1 ч 59 мин
Миргород 08:27 2 мин 08:29 51 мин
Полтава-киевская 09:20 2 мин 09:22 1 ч 4 мин
Красноград 10:26 1 мин 10:27 49 мин
Лозовая 11:16 2 мин 11:18 52 мин
Славянск 12:10 2 мин 12:12 9 мин
Краматорск 12:21 2 мин 12:23 9 мин
Дружковка 12:32 1 мин 12:33 13 мин
Константиновка 12:46

Дополнительная информация

       Маршрут поезда довольно короткий, всего 679 км. Также на своём пути поезд останавливается всего в двух крупных городах: Полтава и Краматорск. 
{{$root.errorText}}