Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 13 Солотвино - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 199.02 грн. на поїзд 13 Солотвино - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Солотвино до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 13 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Солотвино - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 13 поїзда Солотвино - Київ

Поїзд Солотвино - Київ відправляється зі станції Солотвино в 16:50, та прибуває на станцію Київ в 10:44. Загальний час руху поїзда становить 17 годин 54 хвилини.
13 поїзд в дорозі робить 32 зупинки, загальний час зупинок 2 години 45 хвилин.

Графік руху Солотвино - Київ

Поїзд 13 Солотвино - Київ курсує: ежедневно по 30.10
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Солотвино-1 16:50 34 мин
Тересва 17:24 2 мин 17:26 16 мин
Тячев 17:42 2 мин 17:44 13 мин
Буштино 17:57 2 мин 17:59 25 мин
Хуст 18:24 2 мин 18:26 21 мин
Королёво 18:47 5 мин 18:52 20 мин
Виноградово 19:12 2 мин 19:14 47 мин
Берегово 20:01 2 мин 20:03 16 мин
Косины 20:19 2 мин 20:21 16 мин
Батево 20:37 26 мин 21:03 35 мин
Мукачево 21:38 6 мин 21:44 24 мин
Свалява 22:08 2 мин 22:10 30 мин
Воловец 22:40 2 мин 22:42 41 мин
Славско 23:23 2 мин 23:25 55 мин
Стрый 00:20 2 мин 00:22 1 ч 4 мин
Львов-пасс. 01:26 22 мин 01:48 1 ч 12 мин
Броды 03:00 2 мин 03:02 10 мин
Радивилов 03:12 2 мин 03:14 34 мин
Дубно 03:48 2 мин 03:50 33 мин
Здолбунов 04:23 43 мин 05:06 27 мин
Острог 05:33 11 мин 05:44 15 мин
Кривин 05:59 2 мин 06:01 11 мин
Славута-1 06:12 2 мин 06:14 18 мин
Шепетовка 06:32 2 мин 06:34 33 мин
Полонное 07:07 2 мин 07:09 22 мин
Печановка 07:31 2 мин 07:33 19 мин
Чуднов-волынский 07:52 2 мин 07:54 28 мин
Бердичев 08:22 2 мин 08:24 1 ч 25 мин
Фастов-1 09:49 2 мин 09:51 53 мин
Киев-пасс. 10:44

Скільки коштують квитки на 13 поїзд Солотвино - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 199 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
13 поїзд - це ночной скорый нефирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
726.84 грн
max:
1846.19 грн
min:
616.67 грн
max:
1672.18 грн
min:
664.75 грн
max:
1672.18 грн
min:
726.84 грн
max:
1321.47 грн
min:
796.25 грн
max:
2020.21 грн
min:
673.43 грн
max:
1846.19 грн
min:
788.91 грн
max:
1851.31 грн
Купе
min:
336.46 грн
max:
767.67 грн
min:
293.81 грн
max:
700.5 грн
min:
312.43 грн
max:
700.5 грн
min:
336.46 грн
max:
767.67 грн
min:
360.53 грн
max:
834.84 грн
min:
315.78 грн
max:
767.67 грн
min:
360.53 грн
max:
834.84 грн
Плацкарт
min:
221.26 грн
max:
331.16 грн
min:
199.02 грн
max:
307.64 грн
min:
208.72 грн
max:
307.64 грн
min:
221.26 грн
max:
331.16 грн
min:
233.76 грн
max:
354.68 грн
min:
210.47 грн
max:
326.55 грн
min:
233.76 грн
max:
347.5 грн

Відстань Солотвино - Київ

Відстань між станцією Солотвино і станцією Київ складає 734 км

Дополнительная информация

       Поезд №013К начинает своё движение в 17:11 из города Киев. На пути поезд делает 30 остановок. Проходя путь в 734 км., прибывает в город Солотвино-1 ориентировочно в 13:10. Вся дорога занимает 19 часов 59 минут.
{{$root.errorText}}