Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 134 Миколаїв - Рахів

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 244.68 грн. на поїзд 134 Миколаїв - Рахів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Миколаїв до станції Рахів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 134 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Рахів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Миколаїв - Рахів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 134 поїзда Миколаїв - Рахів

Поїзд Миколаїв - Рахів відправляється зі станції Миколаїв в 22:32, та прибуває на станцію Рахів в 15:20. Загальний час руху поїзда становить 16 годин 48 хвилин.
134 поїзд в дорозі робить 27 зупинок, загальний час зупинок 3 години 22 хвилини.

Графік руху Миколаїв - Рахів

Поїзд 134 Миколаїв - Рахів курсує: вт, ср, пт, сб по 06.07, а ещё 27.06, 05.07
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Николаев-пасс. 17:27 57 мин
Херсон 18:24 10 мин 18:34 54 мин
Снигирёвка 19:28 2 мин 19:30 55 мин
Белая криница 20:25 2 мин 20:27 31 мин
Высокополье 20:58 2 мин 21:00 28 мин
Апостолово 21:28 22 мин 21:50 37 мин
Кривой рог-главный 22:27 5 мин 22:32 1 ч 52 мин
Долинская 00:24 2 мин 00:26 2 ч 30 мин
Им.тараса шевченко 02:56 28 мин 03:24 1 ч 41 мин
Мироновка 05:05 2 мин 05:07 1 ч 1 мин
Белая церковь 06:08 2 мин 06:10 1 ч 50 мин
Казатин-1 08:00 43 мин 08:43 26 мин
Бердичев 09:09 2 мин 09:11 1 ч 5 мин
Полонное 10:16 2 мин 10:18 34 мин
Шепетовка 10:52 4 мин 10:56 24 мин
Славута-1 11:20 2 мин 11:22 15 мин
Кривин 11:37 2 мин 11:39 1 ч 11 мин
Дубно 12:50 2 мин 12:52 46 мин
Радивилов 13:38 3 мин 13:41 9 мин
Броды 13:50 3 мин 13:53 1 ч 14 мин
Подзамче 15:07 2 мин 15:09 11 мин
Львов-пасс. 15:20 45 мин 16:05 1 ч 36 мин
Бурштын 17:41 5 мин 17:46 14 мин
Галич 18:00 4 мин 18:04 43 мин
Ивано-франковск 18:47 20 мин 19:07 42 мин
Надворная 19:49 2 мин 19:51 28 мин
Делятин 20:19 6 мин 20:25 15 мин
Яремче 20:40 5 мин 20:45 15 мин
Микуличин 21:00 2 мин 21:02 14 мин
Татаров 21:16 3 мин 21:19 14 мин
Ворохта 21:33 5 мин 21:38 14 мин
Вороненка 21:52 2 мин 21:54 15 мин
Лазещина 22:09 2 мин 22:11 13 мин
Ясиня 22:24 5 мин 22:29 20 мин
Квасы 22:49 4 мин 22:53 12 мин
Белин 23:05 2 мин 23:07 23 мин
Рахов 23:30

Скільки коштують квитки на 134 поїзд Миколаїв - Рахів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Рахів можна за ціною від 244 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
134 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1363.48 грн
max:
1642.67 грн
min:
1249.77 грн
max:
1489 грн
min:
1225.68 грн
max:
1528.36 грн
min:
1537.36 грн
max:
1686.39 грн
min:
1489.2 грн
max:
1844.43 грн
min:
1363.48 грн
max:
1642.67 грн
min:
1593.08 грн
max:
1844.43 грн
Купе
min:
459.62 грн
max:
696.02 грн
min:
386.56 грн
max:
646.8 грн
min:
380.41 грн
max:
646.8 грн
min:
459.62 грн
max:
708.01 грн
min:
507.18 грн
max:
769.21 грн
min:
469.79 грн
max:
696.02 грн
min:
671.9 грн
max:
769.21 грн
Плацкарт
min:
340.61 грн
max:
397.38 грн
min:
247.86 грн
max:
372.66 грн
min:
244.68 грн
max:
372.66 грн
min:
286.05 грн
max:
397.38 грн
min:
310.92 грн
max:
424.77 грн
min:
291.38 грн
max:
397.38 грн
min:
305.05 грн
max:
434.14 грн

Відстань Миколаїв - Рахів

Відстань між станцією Миколаїв і станцією Рахів складає 873 км
{{$root.errorText}}