Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 135 Авдіївка - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 213.55 грн. на поїзд 135 Авдіївка - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Авдіївка до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 135 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Авдіївка - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 135 поїзда Авдіївка - Київ

Поїзд Авдіївка - Київ відправляється зі станції Авдіївка в 21:40, та прибуває на станцію Київ в 11:04. Загальний час руху поїзда становить 13 годин 24 хвилини.
135 поїзд в дорозі робить 18 зупинок, загальний час зупинок 1 година 32 хвилини.

Графік руху Авдіївка - Київ

Поїзд 135 Авдіївка - Київ курсує: только 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 марта
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Авдеевка 21:15 22 мин
Очеретино 21:37 2 мин 21:39 56 мин
Покровск 22:35 10 мин 22:45 32 мин
Межевая 23:17 2 мин 23:19 24 мин
Просяная им. приклонского в.в. 23:43 2 мин 23:45 12 мин
Чаплино 23:57 2 мин 23:59 57 мин
Синельниково-2 00:56 2 мин 00:58 40 мин
Днепр-главный 01:38 50 мин 02:28 35 мин
Каменское-пасс. 03:03 2 мин 03:05 30 мин
Верховцево 03:35 2 мин 03:37 45 мин
Пятихатки-пасс. 04:22 2 мин 04:24 1 ч 16 мин
Александрия 05:40 2 мин 05:42 40 мин
Знаменка-пасс. 06:22 5 мин 06:27 56 мин
Каменка 07:23 2 мин 07:25 20 мин
Им.тараса шевченко 07:45 3 мин 07:48 31 мин
Цветково 08:19 2 мин 08:21 1 ч 1 мин
Мироновка 09:22 2 мин 09:24 1 ч 40 мин
Киев-пасс. 11:04

Скільки коштують квитки на 135 поїзд Авдіївка - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 213 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
135 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1575.21 грн
max:
1575.21 грн
min:
1428.27 грн
max:
1428.27 грн
min:
1428.27 грн
max:
1428.27 грн
min:
1445.58 грн
max:
1575.21 грн
min:
1722.12 грн
max:
1722.12 грн
min:
1575.21 грн
max:
1575.21 грн
min:
1579.53 грн
max:
1722.12 грн
Купе
min:
319.84 грн
max:
591.59 грн
min:
297.44 грн
max:
492.74 грн
min:
301.47 грн
max:
542.04 грн
min:
324.3 грн
max:
591.59 грн
min:
347.13 грн
max:
641.15 грн
min:
319.84 грн
max:
523.92 грн
min:
345.07 грн
max:
562.1 грн
Плацкарт
min:
213.55 грн
max:
287.27 грн
min:
225.65 грн
max:
268.15 грн
min:
225.65 грн
max:
268.15 грн
min:
238.53 грн
max:
287.27 грн
min:
239.3 грн
max:
295.15 грн
min:
213.55 грн
max:
277.06 грн
min:
239.3 грн
max:
295.15 грн

Відстань Авдіївка - Київ

Відстань між станцією Авдіївка і станцією Київ складає 733 км

Дополнительная информация

       Впервые за 6 лет в Авдеевку, поехал поезд 135, который будет курсировать ежедневно. С 2014 года поезд курсировал только до станции Покровск. 
{{$root.errorText}}