Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 136 Одеса - Чернівці

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 199.02 грн. на поїзд 136 Одеса - Чернівці Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Одеса до станції Чернівці, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 136 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Чернівці можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Одеса - Чернівці буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 136 поїзда Одеса - Чернівці

Поїзд Одеса - Чернівці відправляється зі станції Одеса в 04:53, та прибуває на станцію Чернівці в 10:00. Загальний час руху поїзда становить 5 годин 7 хвилин.
136 поїзд в дорозі робить 24 зупинки, загальний час зупинок 2 години 23 хвилини.

Графік руху Одеса - Чернівці

Поїзд 136 Одеса - Чернівці курсує: только 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 марта
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 16:39 1 ч 2 мин
Раздельная-1 17:41 2 мин 17:43 47 мин
Затишье 18:30 2 мин 18:32 50 мин
Подольск-жмеринский 19:22 15 мин 19:37 51 мин
Кодыма 20:28 2 мин 20:30 32 мин
Крыжополь 21:02 2 мин 21:04 19 мин
Вапнярка 21:23 2 мин 21:25 1 ч 2 мин
Жмеринка 22:27 20 мин 22:47 58 мин
Деражня 23:45 2 мин 23:47 31 мин
Хмельницкий 00:18 5 мин 00:23 59 мин
Волочиск 01:22 2 мин 01:24 54 мин
Тернополь-пасс. 02:18 5 мин 02:23 1 ч 58 мин
Львов-пасс. 04:21 32 мин 04:53 1 ч 6 мин
Ходоров 05:59 2 мин 06:01 1 ч 17 мин
Ивано-франковск 07:18 7 мин 07:25 1 ч 9 мин
Коломыя 08:34 5 мин 08:39 18 мин
Заболотов 08:57 2 мин 08:59 15 мин
Снятын 09:14 2 мин 09:16 44 мин
Черновцы 10:00

Скільки коштують квитки на 136 поїзд Одеса - Чернівці

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Чернівці можна за ціною від 199 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
136 поїзд - це , в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
1249.02 грн
max:
1249.02 грн
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
Купе
min:
336.32 грн
max:
392.84 грн
min:
293.81 грн
max:
365.38 грн
min:
293.81 грн
max:
363.16 грн
min:
315.78 грн
max:
389.45 грн
min:
351.97 грн
max:
894.8 грн
min:
315.78 грн
max:
772.83 грн
min:
360.37 грн
max:
840.49 грн
Плацкарт
min:
221.18 грн
max:
250.62 грн
min:
199.02 грн
max:
239.11 грн
min:
199.02 грн
max:
235.15 грн
min:
210.4 грн
max:
248.86 грн
min:
228.99 грн
max:
317.15 грн
min:
210.47 грн
max:
250.62 грн
min:
233.69 грн
max:
267.51 грн

Відстань Одеса - Чернівці

Відстань між станцією Одеса і станцією Чернівці складає 693 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 274 : Одесса - Черновцы

Поїзд 290 : Одесса - Черновцы

{{$root.errorText}}