Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 136 Чернівці - Одеса

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 189.02 грн. на поїзд 136 Чернівці - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Чернівці до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 136 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Чернівці - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 136 поїзда Чернівці - Одеса

Поїзд Чернівці - Одеса відправляється зі станції Чернівці в 18:23, та прибуває на станцію Одеса в 09:58. Загальний час руху поїзда становить 15 годин 35 хвилин.
136 поїзд в дорозі робить 25 зупинок, загальний час зупинок 2 години 41 хвилина.

Графік руху Чернівці - Одеса

Поїзд 136 Чернівці - Одеса курсує: только 15 сентября, 5, 7, 9, 11 октября
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 16:10 5 ч 55 мин
Тернополь-пасс. 22:05 35 мин 22:40 59 мин
Волочиск 23:39 2 мин 23:41 1 ч 4 мин
Хмельницкий 00:45 5 мин 00:50 37 мин
Деражня 01:27 2 мин 01:29 1 ч 10 мин
Жмеринка 02:39 24 мин 03:03 1 ч 21 мин
Вапнярка 04:24 46 мин 05:10 18 мин
Крыжополь 05:28 2 мин 05:30 30 мин
Кодыма 06:00 2 мин 06:02 53 мин
Подольск-жмеринский 06:55 20 мин 07:15 51 мин
Затишье 08:06 2 мин 08:08 46 мин
Раздельная-1 08:54 2 мин 08:56 1 ч 2 мин
Одесса-главная 09:58

Скільки коштують квитки на 136 поїзд Чернівці - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 189 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
136 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
1794.02 грн
max:
1794.02 грн
Купе
min:
336.46 грн
max:
395.32 грн
min:
277.94 грн
max:
365.38 грн
min:
278.04 грн
max:
365.38 грн
min:
315.78 грн
max:
395.32 грн
min:
351.97 грн
max:
425.26 грн
min:
328.71 грн
max:
772.83 грн
min:
360.53 грн
max:
425.26 грн
Плацкарт
min:
210.4 грн
max:
251.9 грн
min:
190.53 грн
max:
239.11 грн
min:
189.02 грн
max:
236.32 грн
min:
210.47 грн
max:
251.9 грн
min:
221.84 грн
max:
267.51 грн
min:
216.92 грн
max:
251.9 грн
min:
233.76 грн
max:
267.51 грн

Відстань Чернівці - Одеса

Відстань між станцією Чернівці і станцією Одеса складає 685 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 274 : Черновцы - Одесса

Поїзд 290 : Черновцы - Одесса

{{$root.errorText}}