Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 138 Лисичанськ - Хмельницький, МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 206.95 грн. на поїзд 138 Лисичанськ - Хмельницький Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Лисичанськ до станції Хмельницький, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 138 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Хмельницький можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Лисичанськ - Хмельницький буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 138 поїзда Лисичанськ - Хмельницький, МАКСИМ ЯРОВЕЦЬ

Поїзд Лисичанськ - Хмельницький відправляється зі станції Лисичанськ в 15:10, та прибуває на станцію Хмельницький в 05:05. Загальний час руху поїзда становить 13 годин 55 хвилин.
138 поїзд в дорозі робить 28 зупинок, загальний час зупинок 2 години 42 хвилини.

Графік руху Лисичанськ - Хмельницький

Поїзд 138 Лисичанськ - Хмельницький курсує: ежедневно по 01.02
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Лисичанск 15:10 18 мин
Рубежное 15:28 5 мин 15:33 17 мин
Кременное 15:50 2 мин 15:52 19 мин
Кабанье 16:11 2 мин 16:13 24 мин
Сватово 16:37 2 мин 16:39 28 мин
Кузёмовка 17:07 2 мин 17:09 18 мин
Кисловка 17:27 5 мин 17:32 23 мин
Купянск-узловой 17:55 22 мин 18:17 37 мин
Шевченково-южное 18:54 2 мин 18:56 21 мин
Граково 19:17 2 мин 19:19 18 мин
Чугуев 19:37 2 мин 19:39 56 мин
Харьков-пасс. 20:35 39 мин 21:14 33 мин
Люботин 21:47 2 мин 21:49 1 ч 53 мин
Полтава-киевская 23:42 20 мин 00:02 32 мин
Решетиловка 00:34 2 мин 00:36 38 мин
Гоголево 01:14 2 мин 01:16 18 мин
Миргород 01:34 2 мин 01:36 26 мин
Ромодан 02:02 1 мин 02:03 28 мин
Лубны 02:31 2 мин 02:33 37 мин
Гребёнка 03:10 5 мин 03:15 1 ч 30 мин
Дарница 04:45 2 мин 04:47 18 мин
Киев-пасс. 05:05 33 мин 05:38 57 мин
Фастов-1 06:35 2 мин 06:37 1 ч 16 мин
Казатин-1 07:53 2 мин 07:55 55 мин
Винница 08:50 26 мин 09:16 23 мин
Гнивань 09:39 2 мин 09:41 1 ч 37 мин
Хмельницкий 11:18

Скільки коштують квитки на 138 поїзд Лисичанськ - Хмельницький

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Хмельницький можна за ціною від 206 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
138 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1135.54 грн
max:
1135.54 грн
min:
952.87 грн
max:
952.87 грн
min:
952.87 грн
max:
952.87 грн
min:
1224.1 грн
max:
1224.1 грн
min:
1140.46 грн
max:
1335.9 грн
min:
1135.54 грн
max:
1135.54 грн
min:
1408.97 грн
max:
1408.97 грн
Купе
min:
494.02 грн
max:
498.06 грн
min:
423.4 грн
max:
454.20 грн
min:
423.4 грн
max:
519.46 грн
min:
494.02 грн
max:
528.26 грн
min:
495.92 грн
max:
571.47 грн
min:
494.02 грн
max:
494.02 грн
min:
571.47 грн
max:
599.72 грн
Плацкарт
min:
230.89 грн
max:
232.26 грн
min:
206.95 грн
max:
217.39 грн
min:
206.95 грн
max:
239.51 грн
min:
219.29 грн
max:
242.49 грн
min:
231.54 грн
max:
257.14 грн
min:
230.89 грн
max:
230.89 грн
min:
266.71 грн
max:
266.71 грн

Відстань Лисичанськ - Хмельницький

Відстань між станцією Лисичанськ і станцією Хмельницький складає 1061 км

Дополнительная информация

       Поезд 138 проезжает 6 областей Украины и соединяет западную и восточную части, завершая маршрут в Луганской области. 
{{$root.errorText}}