Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 139 Київ - Кам'янець-Подільський

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 156.84 грн. на поїзд 139 Київ - Кам'янець-Подільський Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Кам'янець-Подільський, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 139 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Кам'янець-Подільський можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Кам'янець-Подільський буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 139 поїзда Київ - Кам'янець-Подільський

Поїзд Київ - Кам'янець-Подільський відправляється зі станції Київ в 23:59, та прибуває на станцію Кам'янець-Подільський в 09:05. Загальний час руху поїзда становить 9 годин 6 хвилин.
139 поїзд в дорозі робить 15 зупинок, загальний час зупинок 1 година 22 хвилини.

Графік руху Київ - Кам'янець-Подільський

Поїзд 139 Київ - Кам'янець-Подільський курсує: 29, 31 марта, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 апреля, 2, 4, 6 мая, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 23:59 57 мин
Фастов-1 00:56 2 мин 00:58 1 ч 20 мин
Казатин-1 02:18 22 мин 02:40 54 мин
Холоневская 03:34 2 мин 03:36 11 мин
Уладовка 03:47 2 мин 03:49 16 мин
Хмельник 04:05 2 мин 04:07 24 мин
Адамполь 04:31 2 мин 04:33 11 мин
Пасечный 04:44 2 мин 04:46 16 мин
Староконстантинов-2 05:02 14 мин 05:16 26 мин
Красилов 05:42 2 мин 05:44 41 мин
Гречаны 06:25 20 мин 06:45 47 мин
Ярмолинцы 07:32 2 мин 07:34 23 мин
Дунаевцы 07:57 2 мин 07:59 21 мин
Балин 08:20 2 мин 08:22 35 мин
Каменец-подольский 08:57

Скільки коштують квитки на 139 поїзд Київ - Кам'янець-Подільський

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Кам'янець-Подільський можна за ціною від 156 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
139 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
651.70 грн
max:
1234.62 грн
min:
597.11 грн
max:
1121.74 грн
min:
554.88 грн
max:
1121.74 грн
min:
604.75 грн
max:
1234.62 грн
min:
654.63 грн
max:
1347.48 грн
min:
651.7 грн
max:
1234.62 грн
min:
706.26 грн
max:
1347.48 грн
Купе
min:
305.92 грн
max:
529.23 грн
min:
284.92 грн
max:
478.25 грн
min:
268.66 грн
max:
478.25 грн
min:
287.85 грн
max:
529.23 грн
min:
307.03 грн
max:
563.21 грн
min:
305.92 грн
max:
529.23 грн
min:
326.89 грн
max:
559.39 грн
Плацкарт
min:
199.40 грн
max:
295.04 грн
min:
189.08 грн
max:
282.34 грн
min:
156.84 грн
max:
277.18 грн
min:
190.52 грн
max:
279.55 грн
min:
199.95 грн
max:
313.12 грн
min:
199.4 грн
max:
299.01 грн
min:
209.74 грн
max:
323.76 грн

Відстань Київ - Кам'янець-Подільський

Відстань між станцією Київ і станцією Кам'янець-Подільський складає 427 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 221 : Киев - Каменец-Подольский

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 23:59 57 мин
Фастов-1 00:56 2 мин 00:58 1 ч 14 мин
Казатин-1 02:12 28 мин 02:40 54 мин
Холоневская 03:34 2 мин 03:36 11 мин
Уладовка 03:47 2 мин 03:49 16 мин
Хмельник 04:05 2 мин 04:07 24 мин
Адамполь 04:31 2 мин 04:33 11 мин
Пасечный 04:44 2 мин 04:46 16 мин
Староконстантинов-2 05:02 14 мин 05:16 26 мин
Красилов 05:42 2 мин 05:44 41 мин
Гречаны 06:25 20 мин 06:45 47 мин
Ярмолинцы 07:32 2 мин 07:34 23 мин
Дунаевцы 07:57 2 мин 07:59 21 мин
Балин 08:20 2 мин 08:22 35 мин
Каменец-подольский 08:57

Поїзд 769 : Киев - Каменец-Подольский

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:55 1 ч 54 мин
Казатин-1 16:49 2 мин 16:51 57 мин
Винница 17:48 5 мин 17:53 39 мин
Жмеринка 18:32 20 мин 18:52 1 ч 21 мин
Хмельницкий 20:13 4 мин 20:17 11 мин
Гречаны 20:28 15 мин 20:43 44 мин
Ярмолинцы 21:27 2 мин 21:29 19 мин
Дунаевцы 21:48 2 мин 21:50 1 ч 1 мин
Каменец-подольский 22:51
{{$root.errorText}}