Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 140 Кам'янець-Подільський - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 156.84 грн. на поїзд 140 Кам'янець-Подільський - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Кам'янець-Подільський до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 140 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Кам'янець-Подільський - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 140 поїзда Кам'янець-Подільський - Київ

Поїзд Кам'янець-Подільський - Київ відправляється зі станції Кам'янець-Подільський в 18:55, та прибуває на станцію Київ в 04:47. Загальний час руху поїзда становить 9 годин 52 хвилини.
140 поїзд в дорозі робить 15 зупинок, загальний час зупинок 1 година 5 хвилин.

Графік руху Кам'янець-Подільський - Київ

Поїзд 140 Кам'янець-Подільський - Київ курсує: 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 сентября, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 октября, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Каменец-подольский 18:55 46 хв
Балин 19:41 2 хв 19:43 30 хв
Дунаевцы 20:13 2 хв 20:15 21 хв
Ярмолинцы 20:36 2 хв 20:38 27 хв
Скибнево 21:05 38 хв 21:43 23 хв
Гречаны 22:06 20 хв 22:26 44 хв
Красилов 23:10 2 хв 23:12 26 хв
Староконстантинов-2 23:38 2 хв 23:40 22 хв
Пасечный 00:02 2 хв 00:04 4 хв
Адамполь 00:08 2 хв 00:10 26 хв
Хмельник 00:36 3 хв 00:39 20 хв
Уладовка 00:59 2 хв 01:01 12 хв
Холоневская 01:13 2 хв 01:15 49 хв
Казатин-1 02:04 28 хв 02:32 1 г 19 хв
Фастов-1 03:51 2 хв 03:53 54 хв
Киев-пасс. 04:47

Скільки коштують квитки на 140 поїзд Кам'янець-Подільський - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 156 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
140 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
651.70 грн
max:
1203.39 грн
min:
597.11 грн
max:
1121.74 грн
min:
597.11 грн
max:
1121.74 грн
min:
651.70 грн
max:
1234.62 грн
min:
706.26 грн
max:
1347.48 грн
min:
651.70 грн
max:
1234.62 грн
min:
706.26 грн
max:
1347.48 грн
Купе
min:
305.92 грн
max:
517.25 грн
min:
284.92 грн
max:
485.91 грн
min:
284.92 грн
max:
485.91 грн
min:
305.92 грн
max:
529.23 грн
min:
326.89 грн
max:
572.56 грн
min:
305.92 грн
max:
529.23 грн
min:
326.89 грн
max:
572.56 грн
Плацкарт
min:
199.40 грн
max:
297.3 грн
min:
156.84 грн
max:
277.18 грн
min:
189.08 грн
max:
282.34 грн
min:
163.56 грн
max:
303.06 грн
min:
209.74 грн
max:
323.76 грн
min:
199.40 грн
max:
299.01 грн
min:
209.74 грн
max:
314.94 грн

Відстань Кам'янець-Подільський - Київ

Відстань між станцією Кам'янець-Подільський і станцією Київ складає 427 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 222 : Каменец-Подольский - Киев

Поїзд 770 : Каменец-Подольский - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Каменец-подольский 00:55 58 хв
Дунаевцы 01:53 2 хв 01:55 24 хв
Ярмолинцы 02:19 7 хв 02:26 44 хв
Гречаны 03:10 16 хв 03:26 12 хв
Хмельницкий 03:38 4 хв 03:42 1 г 27 хв
Жмеринка 05:09 22 хв 05:31 40 хв
Винница 06:11 3 хв 06:14 48 хв
Казатин-1 07:02 2 хв 07:04 2 г 16 хв
Киев-пасс. 09:20
{{$root.errorText}}