Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 142 Артемівськ - Львів

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 231.96 грн. на поїзд 142 Артемівськ - Львів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Артемівськ до станції Львів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 142 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Львів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Артемівськ - Львів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 142 поїзда Артемівськ - Львів

Поїзд Артемівськ - Львів відправляється зі станції Артемівськ в 12:49, та прибуває на станцію Львів в 13:09. Загальний час руху поїзда становить 20 хвилин.
142 поїзд в дорозі робить 38 зупинок, загальний час зупинок 3 години 47 хвилин.

Графік руху Артемівськ - Львів

Поїзд 142 Артемівськ - Львів курсує: только 18, 20, 21, 23, 24, 26, 27 марта
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Бахмут 23:25 15 мин
Соль 23:40 2 мин 23:42 19 мин
Северск 00:01 2 мин 00:03 22 мин
Лиман 00:25 5 мин 00:30 30 мин
Святогорск 01:00 3 мин 01:03 33 мин
Изюм 01:36 2 мин 01:38 1 ч 58 мин
Харьков-пасс. 03:36 25 мин 04:01 2 ч 21 мин
Полтава-киевская 06:22 32 мин 06:54 49 мин
Яреськи 07:43 5 мин 07:48 1 ч 10 мин
Миргород 08:58 8 мин 09:06 48 мин
Лубны 09:54 2 мин 09:56 37 мин
Гребёнка 10:33 17 мин 10:50 1 ч 31 мин
Борисполь 12:21 2 мин 12:23 24 мин
Дарница 12:47 2 мин 12:49 20 мин
Киев-пасс. 13:09 25 мин 13:34 54 мин
Фастов-1 14:28 2 мин 14:30 1 ч 39 мин
Житомир 16:09 20 мин 16:29 1 ч 35 мин
Коростень 18:04 21 мин 18:25 55 мин
Белокоровичи 19:20 2 мин 19:22 39 мин
Олевск 20:01 2 мин 20:03 21 мин
Остки 20:24 1 мин 20:25 15 мин
Рокитно-волынское 20:40 2 мин 20:42 15 мин
Томашгород 20:57 3 мин 21:00 14 мин
Клесов 21:14 3 мин 21:17 29 мин
Сарны 21:46 7 мин 21:53 25 мин
Антоновка 22:18 4 мин 22:22 26 мин
Рафаловка 22:48 3 мин 22:51 7 мин
Вараш 22:58 1 мин 22:59 6 мин
Чарторийск 23:05 2 мин 23:07 19 мин
Маневичи 23:26 5 мин 23:31 57 мин
Ковель 00:28 5 мин 00:33 26 мин
Турийск 00:59 1 мин 01:00 30 мин
Владимир-волынский 01:30 3 мин 01:33 28 мин
Иваничи 02:01 3 мин 02:04 26 мин
Сокаль 02:30 3 мин 02:33 12 мин
Червоноград 02:45 2 мин 02:47 20 мин
Сосновка 03:07 2 мин 03:09 1 ч 11 мин
Подзамче 04:20 2 мин 04:22 10 мин
Львов-пасс. 04:32

Скільки коштують квитки на 142 поїзд Артемівськ - Львів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Львів можна за ціною від 231 гривні.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
142 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
2063.96 грн
max:
2085.04 грн
min:
1716.6 грн
max:
2190.29 грн
min:
1716.6 грн
max:
2133.45 грн
min:
2063.96 грн
max:
2358.72 грн
min:
2259.76 грн
max:
2583.98 грн
min:
1895.53 грн
max:
2232.4 грн
min:
2259.76 грн
max:
2583.98 грн
Купе
min:
412.22 грн
max:
854.46 грн
min:
411.02 грн
max:
778.60 грн
min:
492.54 грн
max:
778.60 грн
min:
577.78 грн
max:
854.46 грн
min:
413.73 грн
max:
930.32 грн
min:
460.16 грн
max:
854.46 грн
min:
580.37 грн
max:
930.32 грн
Плацкарт
min:
261.28 грн
max:
282.65 грн
min:
231.96 грн
max:
281.14 грн
min:
231.96 грн
max:
313.81 грн
min:
261.18 грн
max:
301.71 грн
min:
262.07 грн
max:
322.28 грн
min:
247.06 грн
max:
338 грн
min:
262.07 грн
max:
326.81 грн

Відстань Артемівськ - Львів

Відстань між станцією Артемівськ і станцією Львів складає 1251 км

Дополнительная информация

       Своим маршрутом поезд охватывает 8 областей: Львовская, Волынская, Ровенская, Житомирская, Киевская, Полтавская, Харьковская, Донецкая области. 
{{$root.errorText}}