Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 143 Київ - Ворохта

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 182.43 грн. на поїзд 143 Київ - Ворохта Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Ворохта, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 143 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Ворохта можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Ворохта буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 143 поїзда Київ - Ворохта

Поїзд Київ - Ворохта відправляється зі станції Київ в 20:21, та прибуває на станцію Ворохта в 06:15. Загальний час руху поїзда становить 9 годин 54 хвилини.
143 поїзд в дорозі робить 23 зупинки, загальний час зупинок 1 година 52 хвилини.

Графік руху Київ - Ворохта

Поїзд 143 Київ - Ворохта курсує: по чётным
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:21 55 хв
Фастов-1 21:16 2 хв 21:18 1 г 10 хв
Казатин-1 22:28 2 хв 22:30 36 хв
Калиновка-1 23:06 2 хв 23:08 18 хв
Винница 23:26 5 хв 23:31 30 хв
Браилов 00:01 2 хв 00:03 57 хв
Деражня 01:00 2 хв 01:02 31 хв
Хмельницкий 01:33 15 хв 01:48 1 г 0 хв
Волочиск 02:48 2 хв 02:50 10 хв
Подволочиск 03:00 3 хв 03:03 50 хв
Тернополь-пасс. 03:53 5 хв 03:58 39 хв
Зборов 04:37 2 хв 04:39 21 хв
Злочев 05:00 3 хв 05:03 25 хв
Красне 05:28 2 хв 05:30 45 хв
Львов-пасс. 06:15 20 хв 06:35 1 г 5 хв
Ходоров 07:40 2 хв 07:42 41 хв
Галич 08:23 4 хв 08:27 29 хв
Ивано-франковск 08:56 26 хв 09:22 53 хв
Надворная 10:15 2 хв 10:17 44 хв
Яремче 11:01 6 хв 11:07 17 хв
Микуличин 11:24 6 хв 11:30 14 хв
Татаров 11:44 4 хв 11:48 14 хв
Ворохта 12:02

Скільки коштують квитки на 143 поїзд Київ - Ворохта

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Ворохта можна за ціною від 182 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
143 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
629.05 грн
max:
1119.05 грн
min:
576.76 грн
max:
1010.26 грн
min:
536.25 грн
max:
999.88 грн
min:
629.05 грн
max:
1119.05 грн
min:
681.34 грн
max:
1220.36 грн
min:
634.68 грн
max:
1099.19 грн
min:
681.34 грн
max:
1087.4 грн
Купе
min:
410.51 грн
max:
487.45 грн
min:
262.38 грн
max:
445.43 грн
min:
278.04 грн
max:
441.41 грн
min:
300.44 грн
max:
487.45 грн
min:
299.35 грн
max:
509.91 грн
min:
298.26 грн
max:
495.28 грн
min:
318.49 грн
max:
535.22 грн
Плацкарт
min:
201.08 грн
max:
291.07 грн
min:
182.43 грн
max:
271.58 грн
min:
182.43 грн
max:
268.15 грн
min:
201.08 грн
max:
291.07 грн
min:
201.65 грн
max:
314.88 грн
min:
200.12 грн
max:
294.99 грн
min:
201.65 грн
max:
314.88 грн

Відстань Київ - Ворохта

Відстань між станцією Київ і станцією Ворохта складає 645 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 245 : Киев - Ворохта

Дополнительная информация

       Полное время поезда в пути - 15:36:00, за которое он преодолевает расстояние в 856 километров.
{{$root.errorText}}