Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 144 Ворохта - Київ, Галичина

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 190.58 грн. на поїзд 144 Ворохта - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Ворохта до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 144 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Ворохта - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 144 поїзда Ворохта - Київ, Галичина

Поїзд Ворохта - Київ відправляється зі станції Ворохта в 16:58, та прибуває на станцію Київ в 05:30. Загальний час руху поїзда становить 12 годин 32 хвилини.
144 поїзд в дорозі робить 23 зупинки, загальний час зупинок 2 години 4 хвилини.

Графік руху Ворохта - Київ

Поїзд 144 Ворохта - Київ курсує: только 29, 31 марта, 2, 4, 6 апреля
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ворохта 13:51 10 мин
Татаров 14:01 4 мин 14:05 15 мин
Микуличин 14:20 2 мин 14:22 16 мин
Яремче 14:38 5 мин 14:43 46 мин
Надворная 15:29 3 мин 15:32 51 мин
Ивано-франковск 16:23 35 мин 16:58 31 мин
Галич 17:29 2 мин 17:31 47 мин
Ходоров 18:18 3 мин 18:21 1 ч 24 мин
Львов-пасс. 19:45 20 мин 20:05 40 мин
Красне 20:45 2 мин 20:47 22 мин
Злочев 21:09 2 мин 21:11 19 мин
Зборов 21:30 2 мин 21:32 37 мин
Тернополь-пасс. 22:09 5 мин 22:14 48 мин
Подволочиск 23:02 2 мин 23:04 8 мин
Волочиск 23:12 2 мин 23:14 54 мин
Хмельницкий 00:08 16 мин 00:24 29 мин
Деражня 00:53 2 мин 00:55 55 мин
Браилов 01:50 2 мин 01:52 30 мин
Винница 02:22 4 мин 02:26 19 мин
Калиновка-1 02:45 2 мин 02:47 33 мин
Казатин-1 03:20 3 мин 03:23 1 ч 12 мин
Фастов-1 04:35 2 мин 04:37 53 мин
Киев-пасс. 05:30

Скільки коштують квитки на 144 поїзд Ворохта - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 190 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
144 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
674.06 грн
max:
674.06 грн
min:
576.76 грн
max:
576.76 грн
min:
576.76 грн
max:
576.76 грн
min:
674.06 грн
max:
674.06 грн
min:
631.87 грн
max:
681.34 грн
min:
1068.16 грн
max:
1068.16 грн
min:
687.54 грн
max:
693.73 грн
Купе
min:
410.51 грн
max:
437.56 грн
min:
278.04 грн
max:
382.09 грн
min:
278.04 грн
max:
379.05 грн
min:
410.51 грн
max:
457.64 грн
min:
318.49 грн
max:
441.96 грн
min:
410.51 грн
max:
467.78 грн
min:
441.96 грн
max:
493.81 грн
Плацкарт
min:
201.08 грн
max:
210.12 грн
min:
190.58 грн
max:
191.59 грн
min:
190.58 грн
max:
190.58 грн
min:
201.08 грн
max:
276.23 грн
min:
201.65 грн
max:
211.58 грн
min:
201.08 грн
max:
281.28 грн
min:
211.58 грн
max:
221.55 грн

Відстань Ворохта - Київ

Відстань між станцією Ворохта і станцією Київ складає 852 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 246 : Ворохта - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ворохта 13:51 10 мин
Татаров 14:01 4 мин 14:05 15 мин
Микуличин 14:20 2 мин 14:22 16 мин
Яремче 14:38 5 мин 14:43 46 мин
Надворная 15:29 3 мин 15:32 51 мин
Ивано-франковск 16:23 35 мин 16:58 31 мин
Галич 17:29 2 мин 17:31 47 мин
Ходоров 18:18 3 мин 18:21 1 ч 24 мин
Львов-пасс. 19:45 20 мин 20:05 40 мин
Красне 20:45 2 мин 20:47 22 мин
Злочев 21:09 2 мин 21:11 19 мин
Зборов 21:30 2 мин 21:32 37 мин
Тернополь-пасс. 22:09 5 мин 22:14 48 мин
Подволочиск 23:02 2 мин 23:04 8 мин
Волочиск 23:12 2 мин 23:14 54 мин
Хмельницкий 00:08 15 мин 00:23 28 мин
Деражня 00:51 2 мин 00:53 55 мин
Браилов 01:48 2 мин 01:50 29 мин
Винница 02:19 5 мин 02:24 19 мин
Калиновка-1 02:43 2 мин 02:45 32 мин
Казатин-1 03:17 2 мин 03:19 1 ч 12 мин
Фастов-1 04:31 2 мин 04:33 55 мин
Киев-пасс. 05:28

Дополнительная информация

       Нумерация вагонов при отправке из Ворохты и Ивано-Франковска от локомотива поезда, из Киева - с восточной стороны вокзала.
{{$root.errorText}}