Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 145 Київ - Ізмаїл

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 236.85 грн. на поїзд 145 Київ - Ізмаїл Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Ізмаїл, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 145 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Ізмаїл можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Ізмаїл буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 145 поїзда Київ - Ізмаїл

Поїзд Київ - Ізмаїл відправляється зі станції Київ в 17:42, та прибуває на станцію Ізмаїл в 10:44. Загальний час руху поїзда становить 17 годин 2 хвилини.
145 поїзд в дорозі робить 26 зупинок, загальний час зупинок 2 години 43 хвилини.

Графік руху Київ - Ізмаїл

Поїзд 145 Київ - Ізмаїл курсує: ежедневно по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 17:40 1 ч 5 мин
Фастов-1 18:45 2 мин 18:47 1 ч 19 мин
Казатин-1 20:06 2 мин 20:08 57 мин
Винница 21:05 5 мин 21:10 46 мин
Жмеринка 21:56 42 мин 22:38 22 мин
Ярошенка 23:00 2 мин 23:02 20 мин
Рахны 23:22 2 мин 23:24 37 мин
Вапнярка 00:01 2 мин 00:03 14 мин
Крыжополь 00:17 2 мин 00:19 10 мин
Рудница 00:29 2 мин 00:31 18 мин
Кодыма 00:49 2 мин 00:51 26 мин
Слободка 01:17 2 мин 01:19 23 мин
Подольск-жмеринский 01:42 20 мин 02:02 1 ч 27 мин
Раздельная-1 03:29 2 мин 03:31 56 мин
Одесса-главная 04:27 35 мин 05:02 38 мин
Аккаржа 05:40 2 мин 05:42 23 мин
Каролино-бугаз 06:05 5 мин 06:10 13 мин
Бугаз 06:23 5 мин 06:28 20 мин
Белгород-днестровский 06:48 20 мин 07:08 37 мин
Кулевча 07:45 2 мин 07:47 24 мин
Сарата 08:11 2 мин 08:13 28 мин
Арцыз 08:41 20 мин 09:01 27 мин
Главаны 09:28 2 мин 09:30 26 мин
Дзинилор 09:56 2 мин 09:58 21 мин
Котлабух 10:19 2 мин 10:21 34 мин
Измаил 10:55

Скільки коштують квитки на 145 поїзд Київ - Ізмаїл

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Ізмаїл можна за ціною від 236 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
145 поїзд - це , в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1514.83 грн
max:
1895.68 грн
min:
1321.89 грн
max:
1685.11 грн
min:
1265.54 грн
max:
1716.72 грн
min:
1393.65 грн
max:
1895.68 грн
min:
1522.4 грн
max:
2036.02 грн
min:
1393.65 грн
max:
1895.68 грн
min:
1655.72 грн
max:
2074.64 грн
Купе
min:
513.56 грн
max:
786.74 грн
min:
442.65 грн
max:
717.67 грн
min:
442.65 грн
max:
659.47 грн
min:
471.36 грн
max:
786.74 грн
min:
519.68 грн
max:
855.83 грн
min:
482.41 грн
max:
786.74 грн
min:
560.68 грн
max:
855.83 грн
Плацкарт
min:
259.05 грн
max:
313.35 грн
min:
250.02 грн
max:
291.62 грн
min:
236.85 грн
max:
291.62 грн
min:
252.41 грн
max:
309.12 грн
min:
284.23 грн
max:
335.1 грн
min:
252.41 грн
max:
313.35 грн
min:
284.23 грн
max:
335.1 грн

Відстань Київ - Ізмаїл

Відстань між станцією Київ і станцією Ізмаїл складає 697 км
{{$root.errorText}}