Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 146 Ізмаїл - Київ, ДУНАЙ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 250.02 грн. на поїзд 146 Ізмаїл - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Ізмаїл до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 146 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Ізмаїл - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 146 поїзда Ізмаїл - Київ, ДУНАЙ

Поїзд Ізмаїл - Київ відправляється зі станції Ізмаїл в 17:42, та прибуває на станцію Київ в 10:52. Загальний час руху поїзда становить 17 годин 10 хвилин.
146 поїзд в дорозі робить 23 зупинки, загальний час зупинок 2 години 47 хвилин.

Графік руху Ізмаїл - Київ

Поїзд 146 Ізмаїл - Київ курсує: ежедневно по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Измаил 17:42 35 мин
Котлабух 18:17 2 мин 18:19 22 мин
Дзинилор 18:41 2 мин 18:43 27 мин
Главаны 19:10 2 мин 19:12 26 мин
Арцыз 19:38 20 мин 19:58 23 мин
Сарата 20:21 2 мин 20:23 21 мин
Кулевча 20:44 2 мин 20:46 34 мин
Белгород-днестровский 21:20 20 мин 21:40 14 мин
Бугаз 21:54 5 мин 21:59 13 мин
Каролино-бугаз 22:12 5 мин 22:17 23 мин
Аккаржа 22:40 2 мин 22:42 47 мин
Одесса-главная 23:29 35 мин 00:04 58 мин
Раздельная-1 01:02 2 мин 01:04 1 ч 32 мин
Подольск-жмеринский 02:36 20 мин 02:56 26 мин
Слободка 03:22 2 мин 03:24 28 мин
Кодыма 03:52 2 мин 03:54 24 мин
Рудница 04:18 2 мин 04:20 13 мин
Крыжополь 04:33 2 мин 04:35 19 мин
Вапнярка 04:54 2 мин 04:56 33 мин
Рахны 05:29 2 мин 05:31 20 мин
Ярошенка 05:51 2 мин 05:53 20 мин
Жмеринка 06:13 15 мин 06:28 47 мин
Винница 07:15 20 мин 07:35 1 ч 3 мин
Казатин-1 08:38 4 мин 08:42 1 ч 16 мин
Фастов-1 09:58 2 мин 10:00 52 мин
Киев-пасс. 10:52

Скільки коштують квитки на 146 поїзд Ізмаїл - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 250 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
146 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1393.65 грн
max:
1860.56 грн
min:
1373.94 грн
max:
1685.11 грн
min:
1373.94 грн
max:
1716.72 грн
min:
1393.65 грн
max:
1895.68 грн
min:
1522.4 грн
max:
2074.64 грн
min:
1393.65 грн
max:
1895.68 грн
min:
1592.06 грн
max:
2074.64 грн
Купе
min:
481.16 грн
max:
786.74 грн
min:
476.2 грн
max:
717.67 грн
min:
476.2 грн
max:
705.51 грн
min:
481.16 грн
max:
739.64 грн
min:
508.9 грн
max:
840.94 грн
min:
481.16 грн
max:
786.74 грн
min:
519.68 грн
max:
855.83 грн
Плацкарт
min:
252.41 грн
max:
313.35 грн
min:
250.02 грн
max:
291.62 грн
min:
250.02 грн
max:
291.62 грн
min:
252.41 грн
max:
313.35 грн
min:
268.07 грн
max:
330.43 грн
min:
252.41 грн
max:
307.36 грн
min:
284.23 грн
max:
328.5 грн

Відстань Ізмаїл - Київ

Відстань між станцією Ізмаїл і станцією Київ складає 698 км

Дополнительная информация

       После остановки на станции Одесса-Главная поезд продолжает курсировать вдоль побережья Черного моря и делает остановки на таких курортах как Каролино-Бугаз и Бугаз (Затока). 
{{$root.errorText}}