Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 148 Одеса - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 168.04 грн. на поїзд 148 Одеса - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Одеса до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 148 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Одеса - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 148 поїзда Одеса - Київ

Поїзд Одеса - Київ відправляється зі станції Одеса в 19:39, та прибуває на станцію Київ в 09:24. Загальний час руху поїзда становить 13 годин 45 хвилин.
148 поїзд в дорозі робить 24 зупинки, загальний час зупинок 2 години 14 хвилин.

Графік руху Одеса - Київ

Поїзд 148 Одеса - Київ курсує: только 21, 22, 23 апреля
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 19:33 37 мин
Одесса-восточная 20:10 2 мин 20:12 1 ч 15 мин
Березовка 21:27 2 мин 21:29 42 мин
Веселиново 22:11 2 мин 22:13 41 мин
Вознесенск 22:54 3 мин 22:57 22 мин
Трикратное 23:19 2 мин 23:21 13 мин
Южноукраинская 23:34 2 мин 23:36 11 мин
Кавуны 23:47 2 мин 23:49 21 мин
Людмиловка 00:10 2 мин 00:12 24 мин
Помошная 00:36 20 мин 00:56 22 мин
Адабаш 01:18 2 мин 01:20 20 мин
Капустино 01:40 2 мин 01:42 21 мин
Виска 02:03 2 мин 02:05 24 мин
Новомиргород 02:29 2 мин 02:31 18 мин
Капитановка 02:49 2 мин 02:51 45 мин
Им.тараса шевченко 03:36 26 мин 04:02 37 мин
Черкассы 04:39 19 мин 04:58 44 мин
Золотоноша-1 05:42 2 мин 05:44 18 мин
Пальмира 06:02 2 мин 06:04 18 мин
Драбово-барятинская 06:22 2 мин 06:24 34 мин
Гребёнка 06:58 20 мин 07:18 1 ч 14 мин
Борисполь 08:32 2 мин 08:34 21 мин
Дарница 08:55 7 мин 09:02 22 мин
Киев-пасс. 09:24

Скільки коштують квитки на 148 поїзд Одеса - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 168 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
148 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
543.47 грн
max:
646.01 грн
min:
499.71 грн
max:
596.02 грн
min:
465.85 грн
max:
605.84 грн
min:
543.47 грн
max:
661.38 грн
min:
587.21 грн
max:
716.9 грн
min:
543.47 грн
max:
609.32 грн
min:
587.21 грн
max:
716.9 грн
Купе
min:
302.02 грн
max:
522.38 грн
min:
267.6 грн
max:
537.49 грн
min:
247.95 грн
max:
399.25 грн
min:
297.99 грн
max:
522.38 грн
min:
281.72 грн
max:
635.61 грн
min:
302.02 грн
max:
526.95 грн
min:
327.15 грн
max:
674.96 грн
Плацкарт
min:
181.11 грн
max:
207.17 грн
min:
168.04 грн
max:
196.06 грн
min:
168.04 грн
max:
196.06 грн
min:
176.04 грн
max:
204.99 грн
min:
184.04 грн
max:
218.29 грн
min:
176.04 грн
max:
204.99 грн
min:
184.04 грн
max:
218.29 грн

Відстань Одеса - Київ

Відстань між станцією Одеса і станцією Київ складає 482 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 106 : Одесса - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 22:12 2 ч 18 мин
Подольск-жмеринский 00:30 2 мин 00:32 3 ч 17 мин
Винница 03:49 3 мин 03:52 3 ч 18 мин
Киев-пасс. 07:10

Поїзд 224 : Одесса - Киев

Поїзд 288 : Одесса - Киев

Поїзд 296 : Одесса - Киев

Поїзд 762 : Одесса - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 15:31 2 ч 10 мин
Подольск-жмеринский 17:41 1 мин 17:42 1 ч 22 мин
Вапнярка 19:04 1 мин 19:05 55 мин
Жмеринка 20:00 2 мин 20:02 33 мин
Винница 20:35 2 мин 20:37 41 мин
Казатин-1 21:18 2 мин 21:20 1 ч 37 мин
Киев-пасс. 22:57

Поїзд 764 : Одесса - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 05:40 2 г 5 хв
Подольск-жмеринский 07:45 1 хв 07:46 1 г 13 хв
Вапнярка 08:59 1 хв 09:00 54 хв
Жмеринка 09:54 2 хв 09:56 34 хв
Винница 10:30 2 хв 10:32 2 г 14 хв
Киев-пасс. 12:46
{{$root.errorText}}