Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 149 Полтава-Південна - Ворохта

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 276.83 грн. на поїзд 149 Полтава-Південна - Ворохта Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Полтава-Південна до станції Ворохта, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 149 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Ворохта можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Полтава-Південна - Ворохта буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 149 поїзда Полтава-Південна - Ворохта

Поїзд Полтава-Південна - Ворохта відправляється зі станції Полтава-Південна в 06:35, та прибуває на станцію Ворохта в 11:01. Загальний час руху поїзда становить 4 години 26 хвилин.
149 поїзд в дорозі робить 20 зупинок, загальний час зупинок 1 година 7 хвилин.

Графік руху Полтава-Південна - Ворохта

Поїзд 149 Полтава-Південна - Ворохта курсує: по нечётным по 25.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Полтава-южная 15:24 36 мин
Полтава-киевская 16:00 3 мин 16:03 1 ч 18 мин
Миргород 17:21 2 мин 17:23 26 мин
Ромодан 17:49 29 мин 18:18 33 мин
Лубны 18:51 2 мин 18:53 33 мин
Гребёнка 19:26 3 мин 19:29 1 ч 21 мин
Борисполь 20:50 2 мин 20:52 19 мин
Дарница 21:11 2 мин 21:13 20 мин
Киев-пасс. 21:33 30 мин 22:03 4 ч 16 мин
Шепетовка 02:19 15 мин 02:34 2 ч 54 мин
Красне 05:28 2 мин 05:30 45 мин
Львов-пасс. 06:15 20 мин 06:35 1 ч 5 мин
Ходоров 07:40 2 мин 07:42 41 мин
Галич 08:23 4 мин 08:27 29 мин
Ивано-франковск 08:56 26 мин 09:22 53 мин
Надворная 10:15 2 мин 10:17 44 мин
Яремче 11:01 6 мин 11:07 17 мин
Микуличин 11:24 6 мин 11:30 14 мин
Татаров 11:44 4 мин 11:48 14 мин
Ворохта 12:02

Скільки коштують квитки на 149 поїзд Полтава-Південна - Ворохта

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Ворохта можна за ціною від 276 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
149 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Купе
min:
545.47 грн
max:
601.31 грн
min:
533.12 грн
max:
550.78 грн
min:
533.12 грн
max:
541.89 грн
min:
536.64 грн
max:
587.33 грн
min:
651.85 грн
max:
855.61 грн
min:
545.47 грн
max:
591.41 грн
min:
588.78 грн
max:
640.96 грн
Плацкарт
min:
311.9 грн
max:
343.54 грн
min:
276.83 грн
max:
318.79 грн
min:
307.61 грн
max:
318.79 грн
min:
294.8 грн
max:
343.54 грн
min:
335.96 грн
max:
373.75 грн
min:
320.6 грн
max:
343.54 грн
min:
342.23 грн
max:
362.96 грн

Відстань Полтава-Південна - Ворохта

Відстань між станцією Полтава-Південна і станцією Ворохта складає 997 км

Дополнительная информация

       На этом маршруте есть услуга электронной регистрации.
{{$root.errorText}}