Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 150 Ворохта - Полтава-Південна

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 291.27 грн. на поїзд 150 Ворохта - Полтава-Південна Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Ворохта до станції Полтава-Південна, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 150 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Полтава-Південна можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Ворохта - Полтава-Південна буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 150 поїзда Ворохта - Полтава-Південна

Поїзд Ворохта - Полтава-Південна відправляється зі станції Ворохта в 04:20, та прибуває на станцію Полтава-Південна в 10:09. Загальний час руху поїзда становить 5 годин 49 хвилин.
150 поїзд в дорозі робить 31 зупинка, загальний час зупинок 3 години 15 хвилин.

Графік руху Ворохта - Полтава-Південна

Поїзд 150 Ворохта - Полтава-Південна курсує: только 26, 28, 30 сентября
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ворохта 13:51 10 хв
Татаров 14:01 4 хв 14:05 15 хв
Микуличин 14:20 2 хв 14:22 16 хв
Яремче 14:38 5 хв 14:43 46 хв
Надворная 15:29 3 хв 15:32 51 хв
Ивано-франковск 16:23 35 хв 16:58 31 хв
Галич 17:29 2 хв 17:31 47 хв
Ходоров 18:18 3 хв 18:21 1 г 26 хв
Львов-пасс. 19:47 23 хв 20:10 40 хв
Красне 20:50 2 хв 20:52 2 г 52 хв
Шепетовка 23:44 15 хв 23:59 4 г 1 хв
Киев-пасс. 04:00

Скільки коштують квитки на 150 поїзд Ворохта - Полтава-Південна

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Полтава-Південна можна за ціною від 291 гривні.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
150 поїзд - це , в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Купе
min:
591.41 грн
max:
779.81 грн
min:
492.49 грн
max:
499.19 грн
min:
793.34 грн
max:
793.34 грн
min:
711.51 грн
max:
783.92 грн
min:
630.29 грн
max:
630.29 грн
min:
543.98 грн
max:
827.38 грн
min:
630.29 грн
max:
844.76 грн
Плацкарт
min:
311.94 грн
max:
348.51 грн
min:
294.16 грн
max:
297.47 грн
min:
317.24 грн
max:
317.24 грн
min:
291.27 грн
max:
314.23 грн
min:
362.96 грн
max:
362.96 грн
min:
314.15 грн
max:
348.51 грн
min:
333.54 грн
max:
373.96 грн

Відстань Ворохта - Полтава-Південна

Відстань між станцією Ворохта і станцією Полтава-Південна складає 997 км
{{$root.errorText}}