Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 16 Рахів - Харків, ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 390.31 грн. на поїзд 16 Рахів - Харків Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Рахів до станції Харків, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 16 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Харків можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Рахів - Харків буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 16 поїзда Рахів - Харків, ВЛАДИСЛАВ ЗУБЕНКО

Поїзд Рахів - Харків відправляється зі станції Рахів в 04:36, та прибуває на станцію Харків в 11:12. Загальний час руху поїзда становить 6 годин 36 хвилин.
16 поїзд в дорозі робить 10 зупинок, загальний час зупинок 1 година 37 хвилин.

Графік руху Рахів - Харків

Поїзд 16 Рахів - Харків курсує: только 17, 19 августа
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Львов-пасс. 22:00 6 ч 16 мин
Киев-пасс. 04:16 20 мин 04:36 3 ч 58 мин
Полтава-киевская 08:34 22 мин 08:56 2 ч 16 мин
Харьков-пасс. 11:12

Скільки коштують квитки на 16 поїзд Рахів - Харків

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Харків можна за ціною від 390 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
16 поїзд - це ночной экпресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
2322.7 грн
max:
2865.14 грн
min:
1929.42 грн
max:
2638.88 грн
min:
2121.3 грн
max:
2540.5 грн
min:
2130.83 грн
max:
2920.32 грн
min:
2333.31 грн
max:
3201.74 грн
min:
2322.7 грн
max:
2865.14 грн
min:
2570.6 грн
max:
3201.74 грн
Купе
min:
953.88 грн
max:
1163.79 грн
min:
801.68 грн
max:
1076.21 грн
min:
934.52 грн
max:
1038.18 грн
min:
879.64 грн
max:
1154.94 грн
min:
957.99 грн
max:
1270.54 грн
min:
953.88 грн
max:
1142.88 грн
min:
1039.68 грн
max:
1294.03 грн
Сидячий 2-й клас
min:
464.56 грн
max:
464.56 грн
min:
390.31 грн
max:
524.29 грн
min:
422.5 грн
max:
511.08 грн
min:
469.07 грн
max:
552.59 грн
min:
506.43 грн
max:
603.25 грн
min:
468.82 грн
max:
469.07 грн
min:
441.82 грн
max:
596.82 грн

Відстань Рахів - Харків

Відстань між станцією Рахів і станцією Харків складає 1019 км

Дополнительная информация

       Если Вы собрались на горнолыжный курорт Драгобрат, этот поезд подойдёт, выходите на станции Ясиня. 
{{$root.errorText}}