Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 168 Одеса - Львів

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 693.19 грн. на поїзд 168 Одеса - Львів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Одеса до станції Львів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 168 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Львів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Одеса - Львів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 168 поїзда Одеса - Львів

Поїзд Одеса - Львів відправляється зі станції Одеса в 09:50, та прибуває на станцію Львів в 21:05. Загальний час руху поїзда становить 11 годин 15 хвилин.
168 поїзд в дорозі робить 6 зупинок, загальний час зупинок 32 хвилини.

Графік руху Одеса - Львів

Поїзд 168 Одеса - Львів курсує: только 6, 10, 14, 18, 22, 26, 30 августа
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 09:50 2 ч 36 мин
Подольск-жмеринский 12:26 2 мин 12:28 2 ч 42 мин
Жмеринка 15:10 20 мин 15:30 1 ч 32 мин
Хмельницкий 17:02 5 мин 17:07 1 ч 53 мин
Тернополь-пасс. 19:00 5 мин 19:05 2 ч 0 мин
Львов-пасс. 21:05

Скільки коштують квитки на 168 поїзд Одеса - Львів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Львів можна за ціною від 693 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
168 поїзд - це дневной, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1653.19 грн
max:
2070.28 грн
min:
1839.14 грн
max:
1873.85 грн
min:
1708.09 грн
max:
1873.85 грн
min:
1886.1 грн
max:
2070.28 грн
min:
2064.11 грн
max:
2224.31 грн
min:
1653.19 грн
max:
2070.28 грн
min:
1807.91 грн
max:
2266.7 грн
Купе
min:
693.19 грн
max:
854.13 грн
min:
764.91 грн
max:
778.32 грн
min:
714.39 грн
max:
778.32 грн
min:
783.1 грн
max:
839.22 грн
min:
851.81 грн
max:
913.56 грн
min:
693.19 грн
max:
839.22 грн
min:
752.91 грн
max:
752.91 грн

Відстань Одеса - Львів

Відстань між станцією Одеса і станцією Львів складає 827 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 12 : Одесса - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 21:21 5 ч 15 мин
Жмеринка 02:36 20 мин 02:56 1 ч 24 мин
Хмельницкий 04:20 3 мин 04:23 1 ч 47 мин
Тернополь-пасс. 06:10 3 мин 06:13 1 ч 51 мин
Львов-пасс. 08:04

Поїзд 26 : Одесса - Львов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 18:25 1 ч 3 мин
Раздельная-1 19:28 2 мин 19:30 1 ч 37 мин
Подольск-жмеринский 21:07 15 мин 21:22 52 мин
Кодыма 22:14 2 мин 22:16 23 мин
Рудница 22:39 2 мин 22:41 30 мин
Вапнярка 23:11 2 мин 23:13 32 мин
Рахны 23:45 2 мин 23:47 34 мин
Жмеринка 00:21 25 мин 00:46 1 ч 28 мин
Хмельницкий 02:14 5 мин 02:19 1 ч 0 мин
Волочиск 03:19 2 мин 03:21 10 мин
Подволочиск 03:31 2 мин 03:33 46 мин
Тернополь-пасс. 04:19 5 мин 04:24 55 мин
Злочев 05:19 2 мин 05:21 25 мин
Красне 05:46 3 мин 05:49 46 мин
Львов-пасс. 06:35

Поїзд 228 : Одесса - Львов

Поїзд 258 : Одесса - Львов

Поїзд 264 : Одесса - Львов

{{$root.errorText}}