Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 17 Ужгород - Харків, МРІЯ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 422.5 грн. на поїзд 17 Ужгород - Харків Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Ужгород до станції Харків, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 17 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Харків можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Ужгород - Харків буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 17 поїзда Ужгород - Харків, МРІЯ

Поїзд Ужгород - Харків відправляється зі станції Ужгород в 17:33, та прибуває на станцію Харків в 01:36. Загальний час руху поїзда становить 8 годин 3 хвилини.
17 поїзд в дорозі робить 10 зупинок, загальний час зупинок 1 година 12 хвилин.

Графік руху Ужгород - Харків

Поїзд 17 Ужгород - Харків курсує: по чётным, а ещё 01.02
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ужгород 13:28 1 ч 18 мин
Мукачево 14:46 4 мин 14:50 26 мин
Свалява 15:16 2 мин 15:18 31 мин
Воловец 15:49 2 мин 15:51 41 мин
Славско 16:32 2 мин 16:34 57 мин
Стрый 17:31 2 мин 17:33 1 ч 11 мин
Львов-пасс. 18:44 20 мин 19:04 6 ч 32 мин
Киев-пасс. 01:36 20 мин 01:56 4 ч 7 мин
Полтава-киевская 06:03 20 мин 06:23 2 ч 18 мин
Харьков-пасс. 08:41

Скільки коштують квитки на 17 поїзд Ужгород - Харків

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Харків можна за ціною від 422 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
17 поїзд - це ночной экпресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
2322.70 грн
max:
2656.4 грн
min:
2101.02 грн
max:
2401.35 грн
min:
2101.02 грн
max:
2401.35 грн
min:
2321.42 грн
max:
2656.4 грн
min:
2334.61 грн
max:
2911.43 грн
min:
2130.83 грн
max:
2656.4 грн
min:
2542.95 грн
max:
2911.43 грн
Купе
min:
953.88 грн
max:
1083.04 грн
min:
868.10 грн
max:
984.34 грн
min:
868.1 грн
max:
984.34 грн
min:
953.37 грн
max:
1046.13 грн
min:
958.5 грн
max:
1181.73 грн
min:
879.64 грн
max:
1083.04 грн
min:
1039.12 грн
max:
1181.73 грн
Сидячий 2-й клас
min:
464.32 грн
max:
473.58 грн
min:
422.5 грн
max:
479.44 грн
min:
422.71 грн
max:
491.31 грн
min:
464.32 грн
max:
464.56 грн
min:
506.17 грн
max:
506.43 грн
min:
428.34 грн
max:
527.58 грн
min:
546.04 грн
max:
546.04 грн

Відстань Ужгород - Харків

Відстань між станцією Ужгород і станцією Харків складає 1293 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 45 : Ужгород - Лисичанск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Ужгород 21:00 50 мин
Батево 21:50 4 мин 21:54 40 мин
Мукачево 22:34 5 мин 22:39 16 мин
Карпаты 22:55 1 мин 22:56 9 мин
Свалява 23:05 3 мин 23:08 31 мин
Воловец 23:39 10 мин 23:49 32 мин
Лавочне 00:21 10 мин 00:31 13 мин
Славско 00:44 3 мин 00:47 58 мин
Стрый 01:45 16 мин 02:01 1 ч 2 мин
Львов-пасс. 03:03 20 мин 03:23 1 ч 2 мин
Броды 04:25 2 мин 04:27 9 мин
Радивилов 04:36 2 мин 04:38 34 мин
Дубно 05:12 2 мин 05:14 48 мин
Острог 06:02 2 мин 06:04 15 мин
Кривин 06:19 2 мин 06:21 12 мин
Славута-1 06:33 2 мин 06:35 22 мин
Шепетовка 06:57 12 мин 07:09 29 мин
Радулино 07:38 2 мин 07:40 22 мин
Новоград-волынский 1 08:02 12 мин 08:14 32 мин
Яблонец 08:46 2 мин 08:48 36 мин
Коростень 09:24 2 мин 09:26 58 мин
Малин 10:24 2 мин 10:26 1 ч 5 мин
Святошин 11:31 2 мин 11:33 16 мин
Киев-пасс. 11:49 20 мин 12:09 20 мин
Дарница 12:29 2 мин 12:31 1 ч 21 мин
Нежин 13:52 2 мин 13:54 59 мин
Бахмач-пасс. 14:53 2 мин 14:55 22 мин
Конотоп 15:17 5 мин 15:22 44 мин
Путивль 16:06 2 мин 16:08 30 мин
Ворожба-пасс. 16:38 22 мин 17:00 12 мин
Белополье 17:12 2 мин 17:14 46 мин
Сумы 18:00 30 мин 18:30 1 ч 1 мин
Смородино 19:31 3 мин 19:34 21 мин
Кириковка 19:55 2 мин 19:57 42 мин
Богодухов 20:39 2 мин 20:41 49 мин
Люботин 21:30 7 мин 21:37 30 мин
Харьков-пасс. 22:07 38 мин 22:45 57 мин
Чугуев 23:42 2 мин 23:44 37 мин
Шевченково-южное 00:21 2 мин 00:23 44 мин
Купянск-узловой 01:07 23 мин 01:30 1 ч 15 мин
Сватово 02:45 3 мин 02:48 22 мин
Кабанье 03:10 2 мин 03:12 21 мин
Кременное 03:33 2 мин 03:35 15 мин
Рубежное 03:50 4 мин 03:54 21 мин
Лисичанск 04:15

Дополнительная информация

        Поезд 017 соединяет первую столицу Украины и живописные Карпаты.
{{$root.errorText}}