Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 2 Костянтинівка - Івано-Франківськ, Столичный экспресс

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 267.29 грн. на поїзд 2 Костянтинівка - Івано-Франківськ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Костянтинівка до станції Івано-Франківськ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 2 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Івано-Франківськ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Костянтинівка - Івано-Франківськ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 2 поїзда Костянтинівка - Івано-Франківськ, Столичный экспресс

Поїзд Костянтинівка - Івано-Франківськ відправляється зі станції Костянтинівка в 17:29, та прибуває на станцію Івано-Франківськ в 03:42. Загальний час руху поїзда становить 10 годин 13 хвилин.
2 поїзд в дорозі робить 13 зупинок, загальний час зупинок 1 година 41 хвилина.

Графік руху Костянтинівка - Івано-Франківськ

Поїзд 2 Костянтинівка - Івано-Франківськ курсує: по нечётным по 29.10, кроме 05.10, 07.10
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Константиновка 16:34 17 мин
Дружковка 16:51 2 мин 16:53 12 мин
Краматорск 17:05 2 мин 17:07 20 мин
Славянский курорт 17:27 2 мин 17:29 22 мин
Лиман 17:51 2 мин 17:53 28 мин
Святогорск 18:21 2 мин 18:23 29 мин
Изюм 18:52 2 мин 18:54 1 ч 50 мин
Харьков-пасс. 20:44 23 мин 21:07 2 ч 13 мин
Полтава-киевская 23:20 20 мин 23:40 4 ч 2 мин
Киев-пасс. 03:42 20 мин 04:02 6 ч 19 мин
Львов-пасс. 10:21 20 мин 10:41 2 ч 27 мин
Ивано-франковск 13:08

Скільки коштують квитки на 2 поїзд Костянтинівка - Івано-Франківськ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Івано-Франківськ можна за ціною від 267 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
2 поїзд - це ночной экспресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
2454.19 грн
max:
3088.98 грн
min:
2219.37 грн
max:
2790.68 грн
min:
1929.42 грн
max:
2538.93 грн
min:
2454.19 грн
max:
3088.98 грн
min:
2690.50 грн
max:
3322.91 грн
min:
2252.21 грн
max:
3030.45 грн
min:
2570.6 грн
max:
3387.27 грн
Купе
min:
1005.64 грн
max:
1251.51 грн
min:
914.68 грн
max:
1135.96 грн
min:
801.68 грн
max:
1135.96 грн
min:
1005.64 грн
max:
1219.51 грн
min:
1097.17 грн
max:
1331.85 грн
min:
927.38 грн
max:
1251.51 грн
min:
1049.82 грн
max:
1367.07 грн
Плацкарт
min:
424.14 грн
max:
424.14 грн
min:
-
max:
-
min:
267.29 грн
max:
267.29 грн
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-

Відстань Костянтинівка - Івано-Франківськ

Відстань між станцією Костянтинівка і станцією Івано-Франківськ складає 702 км
{{$root.errorText}}