Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 20 Київ - Попасна, Николай Конарев

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 224.27 грн. на поїзд 20 Київ - Попасна Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Попасна, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 20 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Попасна можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Попасна буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 20 поїзда Київ - Попасна, Николай Конарев

Поїзд Київ - Попасна відправляється зі станції Київ в 21:54, та прибуває на станцію Попасна в 11:09. Загальний час руху поїзда становить 13 годин 15 хвилин.
20 поїзд в дорозі робить 10 зупинок, загальний час зупинок 1 година 7 хвилин.

Графік руху Київ - Попасна

Поїзд 20 Київ - Попасна курсує: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 22, 26, 30 января, 4, 8, 12, 16, 20, 24, 28 февраля, 4, 8, 12 марта, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:54 4 ч 22 мин
Полтава-киевская 02:16 20 мин 02:36 2 ч 20 мин
Харьков-балашовский 04:56 5 мин 05:01 1 ч 58 мин
Купянск-узловой 06:59 20 мин 07:19 1 ч 5 мин
Сватово 08:24 2 мин 08:26 39 мин
Кременное 09:05 2 мин 09:07 14 мин
Рубежное 09:21 8 мин 09:29 22 мин
Лисичанск 09:51 8 мин 09:59 31 мин
Лоскутовка 10:30 2 мин 10:32 37 мин
Попасная 11:09

Скільки коштують квитки на 20 поїзд Київ - Попасна

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Попасна можна за ціною від 224 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
20 поїзд - це нефирменный круглогодичный ежедневный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1295.45 грн
max:
1512.87 грн
min:
1176.51 грн
max:
1372.2 грн
min:
1176.51 грн
max:
1280.1 грн
min:
1193.14 грн
max:
1475.32 грн
min:
1301.85 грн
max:
1612.24 грн
min:
1295.45 грн
max:
1475.32 грн
min:
1414.39 грн
max:
1612.24 грн
Купе
min:
307.04 грн
max:
639.04 грн
min:
509.21 грн
max:
584.74 грн
min:
509.21 грн
max:
571.69 грн
min:
307.04 грн
max:
624.54 грн
min:
557.59 грн
max:
677.38 грн
min:
555.12 грн
max:
624.54 грн
min:
601.03 грн
max:
677.38 грн
Плацкарт
min:
238.53 грн
max:
357.95 грн
min:
243.66 грн
max:
325.44 грн
min:
224.27 грн
max:
314.6 грн
min:
238.53 грн
max:
350.95 грн
min:
252.78 грн
max:
376.44 грн
min:
238.53 грн
max:
350.95 грн
min:
252.78 грн
max:
376.44 грн

Відстань Київ - Попасна

Відстань між станцією Київ і станцією Попасна складає 738 км

Заголовок

       Поезд 20 на своём маршруте делает остановки в двух крупных городах - Полтава и Харьков. 
{{$root.errorText}}