Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 217 Київ - Рахів

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 241.33 грн. на поїзд 217 Київ - Рахів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Рахів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 217 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Рахів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Рахів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 217 поїзда Київ - Рахів

Поїзд Київ - Рахів відправляється зі станції Київ в 14:28, та прибуває на станцію Рахів в 02:47. Загальний час руху поїзда становить 12 годин 19 хвилин.
217 поїзд в дорозі робить 9 зупинок, загальний час зупинок 31 хвилина.

Графік руху Київ - Рахів

Скільки коштують квитки на 217 поїзд Київ - Рахів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Рахів можна за ціною від 241 гривні.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
217 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1793.39 грн
max:
2249.47 грн
min:
1624.65 грн
max:
2035.13 грн
min:
1624.65 грн
max:
2035.13 грн
min:
1648.23 грн
max:
2249.47 грн
min:
1962.11 грн
max:
2463.83 грн
min:
1793.39 грн
max:
2190.16 грн
min:
1962.11 грн
max:
2463.83 грн
Купе
min:
747.68 грн
max:
923.84 грн
min:
563.17 грн
max:
771.21 грн
min:
530.99 грн
max:
841.05 грн
min:
691.63 грн
max:
923.84 грн
min:
385.24 грн
max:
1006.62 грн
min:
566.13 грн
max:
846.23 грн
min:
666.97 грн
max:
921.26 грн
Плацкарт
min:
411.49 грн
max:
459.18 грн
min:
379.93 грн
max:
422.87 грн
min:
241.33 грн
max:
422.87 грн
min:
384.35 грн
max:
459.18 грн
min:
246.27 грн
max:
495.49 грн
min:
253.09 грн
max:
459.18 грн
min:
443.02 грн
max:
495.27 грн

Відстань Київ - Рахів

Відстань між станцією Київ і станцією Рахів складає 691 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 243 : Киев - Рахов

Поїзд 357 : Киев - Рахов

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:28 1 ч 2 мин
Фастов-1 15:30 2 мин 15:32 2 ч 6 мин
Винница 17:38 5 мин 17:43 2 ч 11 мин
Хмельницкий 19:54 15 мин 20:09 1 ч 47 мин
Тернополь-пасс. 21:56 36 мин 22:32 51 мин
Трембовля 23:23 2 мин 23:25 25 мин
Хоростков 23:50 2 мин 23:52 20 мин
Копычинцы 00:12 2 мин 00:14 31 мин
Чёртков 00:45 2 мин 00:47 48 мин
Товсте 01:35 2 мин 01:37 43 мин
Залещики 02:20

Дополнительная информация

       По пути следования данный поезд покрывает такие маршруты как Киев - Делятин(продолжительность поездки 13 ч 13 м), Киев - Ясиня(15 ч 7 м), Делятин - Рахов(2 ч 41 м), Ясиня - Рахов(0 ч 47 м),  поэтому пассажиры, которым необходимо ехать по вышеупомянутым маршрутам, могут воспользоваться поездом 217Л, как проходящим.
{{$root.errorText}}