Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 227 Київ - Бердянськ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 335.67 грн. на поїзд 227 Київ - Бердянськ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Бердянськ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 227 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Бердянськ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Бердянськ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 227 поїзда Київ - Бердянськ

Поїзд Київ - Бердянськ відправляється зі станції Київ в 16:13, та прибуває на станцію Бердянськ в 10:05. Загальний час руху поїзда становить 17 годин 52 хвилини.
227 поїзд в дорозі робить 22 зупинки, загальний час зупинок 2 години 25 хвилин.

Графік руху Київ - Бердянськ

Скільки коштують квитки на 227 поїзд Київ - Бердянськ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Бердянськ можна за ціною від 335 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
227 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1539.94 грн
max:
2010.03 грн
min:
1786.02 грн
max:
1819.62 грн
min:
1371.22 грн
max:
1819.62 грн
min:
1511.81 грн
max:
2010.03 грн
min:
2159.35 грн
max:
2200.43 грн
min:
1539.94 грн
max:
2010.03 грн
min:
2159.35 грн
max:
2242.35 грн
Купе
min:
598.41 грн
max:
649.72 грн
min:
575.05 грн
max:
584.59 грн
min:
575.05 грн
max:
584.59 грн
min:
617.85 грн
max:
638.9 грн
min:
648.65 грн
max:
693.16 грн
min:
598.41 грн
max:
649.72 грн
min:
648.65 грн
max:
705.09 грн
Плацкарт
min:
362.29 грн
max:
373.05 грн
min:
335.67 грн
max:
340.45 грн
min:
335.67 грн
max:
340.45 грн
min:
357.09 грн
max:
367.6 грн
min:
372.51 грн
max:
394.76 грн
min:
362.29 грн
max:
373.05 грн
min:
372.51 грн
max:
394.76 грн

Відстань Київ - Бердянськ

Відстань між станцією Київ і станцією Бердянськ складає 723 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 116 : Киев - Бердянск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:19 1 ч 15 мин
Мироновка 20:34 2 мин 20:36 1 ч 8 мин
Цветково 21:44 7 мин 21:51 33 мин
Им.тараса шевченко 22:24 33 мин 22:57 21 мин
Каменка 23:18 2 мин 23:20 1 ч 2 мин
Знаменка-пасс. 00:22 3 мин 00:25 40 мин
Александрия 01:05 2 мин 01:07 1 ч 18 мин
Пятихатки-пасс. 02:25 2 мин 02:27 32 мин
Верховцево 02:59 2 мин 03:01 26 мин
Каменское-пасс. 03:27 2 мин 03:29 32 мин
Днепр-главный 04:01 27 мин 04:28 46 мин
Синельниково-1 05:14 2 мин 05:16 53 мин
Запорожье-1 06:09 34 мин 06:43 1 ч 14 мин
Ореховская 07:57 2 мин 07:59 40 мин
Пологи 08:39 30 мин 09:09 22 мин
Кирилловка 09:31 2 мин 09:33 11 мин
Синяя гора 09:44 2 мин 09:46 17 мин
Верхний токмак-1 10:03 2 мин 10:05 30 мин
Нельговка 10:35 2 мин 10:37 1 ч 9 мин
Бердянск 11:46

Поїзд 228 : Киев - Бердянск

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:19 3 ч 5 мин
Им.тараса шевченко 22:24 4 мин 22:28 1 ч 23 мин
Знаменка-пасс. 23:51 3 мин 23:54 44 мин
Александрия 00:38 2 мин 00:40 1 ч 18 мин
Пятихатки-пасс. 01:58 2 мин 02:00 1 ч 9 мин
Каменское-пасс. 03:09 2 мин 03:11 37 мин
Днепр-главный 03:48 20 мин 04:08 48 мин
Синельниково-2 04:56 2 мин 04:58 1 ч 7 мин
Чаплино 06:05 20 мин 06:25 27 мин
Мечетная 06:52 5 мин 06:57 22 мин
Гайчур 07:19 2 мин 07:21 46 мин
Пологи 08:07 20 мин 08:27 42 мин
Верхний токмак-1 09:09 2 мин 09:11 1 ч 29 мин
Бердянск 10:40
{{$root.errorText}}