Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 228 Бердянськ - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 244.8 грн. на поїзд 228 Бердянськ - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Бердянськ до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 228 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Бердянськ - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 228 поїзда Бердянськ - Київ

Поїзд Бердянськ - Київ відправляється зі станції Бердянськ в 00:43, та прибуває на станцію Київ в 09:18. Загальний час руху поїзда становить 8 годин 35 хвилин.
228 поїзд в дорозі робить 21 зупинка, загальний час зупинок 2 години 4 хвилини.

Графік руху Бердянськ - Київ

Поїзд 228 Бердянськ - Київ курсує: по нечётным по 05.07
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Бердянск 17:22 1 ч 22 мин
Верхний токмак-1 18:44 2 мин 18:46 45 мин
Пологи 19:31 30 мин 20:01 46 мин
Гайчур 20:47 2 мин 20:49 25 мин
Мечетная 21:14 2 мин 21:16 28 мин
Чаплино 21:44 30 мин 22:14 1 ч 8 мин
Синельниково-2 23:22 2 мин 23:24 46 мин
Днепр-главный 00:10 33 мин 00:43 31 мин
Каменское-пасс. 01:14 2 мин 01:16 1 ч 4 мин
Пятихатки-пасс. 02:20 2 мин 02:22 1 ч 20 мин
Александрия 03:42 2 мин 03:44 44 мин
Знаменка-пасс. 04:28 6 мин 04:34 1 ч 21 мин
Им.тараса шевченко 05:55 20 мин 06:15 3 ч 40 мин
Киев-пасс. 09:55

Скільки коштують квитки на 228 поїзд Бердянськ - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 244 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
228 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1422.96 грн
max:
2048.13 грн
min:
1243.2 грн
max:
1819.62 грн
min:
1243.2 грн
max:
1819.62 грн
min:
1422.96 грн
max:
2010.03 грн
min:
1495.09 грн
max:
2200.43 грн
min:
1368.82 грн
max:
2010.03 грн
min:
1554.68 грн
max:
2200.43 грн
Купе
min:
600.72 грн
max:
649.72 грн
min:
535.17 грн
max:
584.59 грн
min:
535.17 грн
max:
584.59 грн
min:
583.98 грн
max:
638.9 грн
min:
632.45 грн
max:
705.09 грн
min:
583.7 грн
max:
638.9 грн
min:
640.3 грн
max:
705.09 грн
Плацкарт
min:
268.41 грн
max:
367.6 грн
min:
315.72 грн
max:
346.49 грн
min:
244.8 грн
max:
326.49 грн
min:
340.13 грн
max:
367.6 грн
min:
364.38 грн
max:
400.76 грн
min:
347.37 грн
max:
367.6 грн
min:
372.69 грн
max:
400.76 грн

Відстань Бердянськ - Київ

Відстань між станцією Бердянськ і станцією Київ складає 721 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 116 : Бердянск - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Бердянск 18:00 1 г 4 хв
Нельговка 19:04 2 хв 19:06 28 хв
Верхний токмак-1 19:34 2 хв 19:36 17 хв
Синяя гора 19:53 2 хв 19:55 10 хв
Кирилловка 20:05 2 хв 20:07 25 хв
Пологи 20:32 35 хв 21:07 41 хв
Ореховская 21:48 2 хв 21:50 1 г 13 хв
Запорожье-1 23:03 30 хв 23:33 55 хв
Синельниково-1 00:28 2 хв 00:30 44 хв
Днепр-главный 01:14 1 г 13 хв 02:27 35 хв
Каменское-пасс. 03:02 2 хв 03:04 30 хв
Верховцево 03:34 2 хв 03:36 46 хв
Пятихатки-пасс. 04:22 2 хв 04:24 1 г 16 хв
Александрия 05:40 2 хв 05:42 40 хв
Знаменка-пасс. 06:22 5 хв 06:27 57 хв
Каменка 07:24 4 хв 07:28 21 хв
Им.тараса шевченко 07:49 3 хв 07:52 31 хв
Цветково 08:23 2 хв 08:25 1 г 1 хв
Мироновка 09:26 2 хв 09:28 1 г 36 хв
Киев-пасс. 11:04
{{$root.errorText}}