Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 235 Київ - Ужгород

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 232.61 грн. на поїзд 235 Київ - Ужгород Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Ужгород, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 235 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Ужгород можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Ужгород буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 235 поїзда Київ - Ужгород

Поїзд Київ - Ужгород відправляється зі станції Київ в 20:28, та прибуває на станцію Ужгород в 22:39. Загальний час руху поїзда становить 2 години 11 хвилин.
235 поїзд в дорозі робить 13 зупинок, загальний час зупинок 43 хвилини.

Графік руху Київ - Ужгород

Поїзд 235 Київ - Ужгород курсує: только 17, 25, 27 июня
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:28 2 г 11 хв
Коростень 22:39 2 хв 22:41 1 г 20 хв
Новоград-волынский 1 00:01 2 хв 00:03 47 хв
Шепетовка 00:50 24 хв 01:14 1 г 11 хв
Здолбунов 02:25 31 хв 02:56 2 г 36 хв
Львов-пасс. 05:32 41 хв 06:13 1 г 1 хв
Стрый 07:14 2 хв 07:16 30 хв
Сколе 07:46 2 хв 07:48 28 хв
Славско 08:16 2 хв 08:18 1 г 1 хв
Воловец 09:19 8 хв 09:27 32 хв
Свалява 09:59 2 хв 10:01 11 хв
Карпаты 10:12 1 хв 10:13 16 хв
Мукачево 10:29 5 хв 10:34 31 хв
Батево 11:05 2 хв 11:07 51 хв
Ужгород 11:58

Скільки коштують квитки на 235 поїзд Київ - Ужгород

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Ужгород можна за ціною від 232 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
235 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1164.11 грн
max:
1164.11 грн
min:
1058.3 грн
max:
1140.21 грн
min:
1058.30 грн
max:
1058.30 грн
min:
1073.08 грн
max:
2166.22 грн
min:
2122.95 грн
max:
2122.95 грн
min:
-
max:
-
min:
1169.8 грн
max:
1370.06 грн
Купе
min:
504.86 грн
max:
579.61 грн
min:
463.98 грн
max:
495.64 грн
min:
463.98 грн
max:
531.24 грн
min:
469.69 грн
max:
566.41 грн
min:
385.24 грн
max:
874.98 грн
min:
513.65 грн
max:
579.61 грн
min:
385.24 грн
max:
644.81 грн
Плацкарт
min:
232.61 грн
max:
299.75 грн
min:
279.38 грн
max:
295.15 грн
min:
237.46 грн
max:
279.38 грн
min:
282.22 грн
max:
330.43 грн
min:
246.27 грн
max:
339.42 грн
min:
235.55 грн
max:
253.09 грн
min:
259.1 грн
max:
369.52 грн

Відстань Київ - Ужгород

Відстань між станцією Київ і станцією Ужгород складає 807 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 29 : Киев - Ужгород

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:08 6 ч 48 мин
Львов-пасс. 03:56 26 мин 04:22 1 ч 28 мин
Сколе 05:50 2 мин 05:52 1 ч 16 мин
Воловец 07:08 2 мин 07:10 30 мин
Свалява 07:40 2 мин 07:42 23 мин
Мукачево 08:05 4 мин 08:09 1 ч 10 мин
Ужгород 09:19

Поїзд 81 : Киев - Ужгород

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 18:30 2 ч 14 мин
Казатин-1 20:44 2 мин 20:46 55 мин
Винница 21:41 5 мин 21:46 2 ч 3 мин
Хмельницкий 23:49 5 мин 23:54 1 ч 2 мин
Подволочиск 00:56 2 мин 00:58 45 мин
Тернополь-пасс. 01:43 5 мин 01:48 1 ч 54 мин
Львов-пасс. 03:42 27 мин 04:09 1 ч 4 мин
Стрый 05:13 17 мин 05:30 31 мин
Сколе 06:01 2 мин 06:03 31 мин
Славско 06:34 2 мин 06:36 58 мин
Воловец 07:34 10 мин 07:44 31 мин
Свалява 08:15 4 мин 08:19 10 мин
Карпаты 08:29 1 мин 08:30 15 мин
Мукачево 08:45 7 мин 08:52 32 мин
Батево 09:24 2 мин 09:26 20 мин
Чоп 09:46 27 мин 10:13 27 мин
Ужгород 10:40

Поїзд 207 : Киев - Ужгород

Поїзд 229 : Киев - Ужгород

Поїзд 239 : Киев - Ужгород

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:48 2 ч 22 мин
Коростень 22:10 2 мин 22:12 1 ч 14 мин
Новоград-волынский 1 23:26 2 мин 23:28 56 мин
Шепетовка 00:24 15 мин 00:39 3 ч 32 мин
Львов-пасс. 04:11 26 мин 04:37 1 ч 13 мин
Стрый 05:50 5 мин 05:55 31 мин
Сколе 06:26 2 мин 06:28 32 мин
Славско 07:00 5 мин 07:05 1 ч 13 мин
Воловец 08:18 10 мин 08:28 32 мин
Свалява 09:00 3 мин 09:03 28 мин
Мукачево 09:31 4 мин 09:35 1 ч 20 мин
Ужгород 10:55

Дополнительная информация

       Маршрут поезда №235 соединяет Западную Украину со столицей страны. 
{{$root.errorText}}