Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 241 Дніпропетровськ - Одеса

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 184.16 грн. на поїзд 241 Дніпропетровськ - Одеса Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Дніпропетровськ до станції Одеса, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 241 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Одеса можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Дніпропетровськ - Одеса буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 241 поїзда Дніпропетровськ - Одеса

Поїзд Дніпропетровськ - Одеса відправляється зі станції Дніпропетровськ в 22:24, та прибуває на станцію Одеса в 01:53. Загальний час руху поїзда становить 3 години 29 хвилин.
241 поїзд в дорозі робить 5 зупинок, загальний час зупинок 28 хвилин.

Графік руху Дніпропетровськ - Одеса

Поїзд 241 Дніпропетровськ - Одеса курсує: только 28, 30 июля
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Днепр-главный 22:28 30 мин
Каменское-пасс. 22:58 2 мин 23:00 2 ч 11 мин
Александрия 01:11 2 мин 01:13 40 мин
Знаменка-пасс. 01:53 23 мин 02:16 44 мин
Кропивницкий 03:00 3 мин 03:03 42 мин
Плетеный ташлык 03:45 2 мин 03:47 15 мин
Новоукраинка 04:02 2 мин 04:04 15 мин
Помошная 04:19 2 мин 04:21 51 мин
Южноукраинская 05:12 2 мин 05:14 27 мин
Вознесенск 05:41 2 мин 05:43 3 ч 11 мин
Одесса-главная 08:54

Скільки коштують квитки на 241 поїзд Дніпропетровськ - Одеса

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Одеса можна за ціною від 184 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
241 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
689.3 грн
max:
1059.13 грн
min:
547.79 грн
max:
963.81 грн
min:
963.81 грн
max:
963.81 грн
min:
689.3 грн
max:
1059.13 грн
min:
856.04 грн
max:
1773.05 грн
min:
654.66 грн
max:
1059.13 грн
min:
747.62 грн
max:
1154.44 грн
Купе
min:
303.23 грн
max:
511.43 грн
min:
266.47 грн
max:
426.51 грн
min:
266.47 грн
max:
426.51 грн
min:
305.45 грн
max:
511.43 грн
min:
323.94 грн
max:
737.93 грн
min:
305.45 грн
max:
511.43 грн
min:
323.94 грн
max:
499.93 грн
Плацкарт
min:
203.19 грн
max:
258.03 грн
min:
184.16 грн
max:
241.82 грн
min:
184.16 грн
max:
241.82 грн
min:
203.19 грн
max:
258.03 грн
min:
203.77 грн
max:
274.22 грн
min:
204.34 грн
max:
258.03 грн
min:
213.91 грн
max:
274.22 грн

Відстань Дніпропетровськ - Одеса

Відстань між станцією Дніпропетровськ і станцією Одеса складає 507 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 53 : Днепропетровск - Одесса

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Днепр-главный 19:10 40 мин
Каменское-пасс. 19:50 2 мин 19:52 29 мин
Верховцево 20:21 2 мин 20:23 39 мин
Пятихатки-пасс. 21:02 35 мин 21:37 1 ч 15 мин
Александрия 22:52 2 мин 22:54 38 мин
Знаменка-пасс. 23:32 23 мин 23:55 48 мин
Кропивницкий 00:43 5 мин 00:48 1 ч 2 мин
Новоукраинка 01:50 2 мин 01:52 16 мин
Помошная 02:08 3 мин 02:11 50 мин
Южноукраинская 03:01 2 мин 03:03 28 мин
Вознесенск 03:31 3 мин 03:34 2 ч 22 мин
Одесса-восточная 05:56 2 мин 05:58 30 мин
Одесса-главная 06:28

Поїзд 63 : Днепропетровск - Одесса

Поїзд 251 : Днепропетровск - Одесса

{{$root.errorText}}