Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 250 Чернівці - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 247.79 грн. на поїзд 250 Чернівці - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Чернівці до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 250 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Чернівці - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 250 поїзда Чернівці - Київ

Поїзд Чернівці - Київ відправляється зі станції Чернівці в 03:42, та прибуває на станцію Київ в 12:11. Загальний час руху поїзда становить 8 годин 29 хвилин.
250 поїзд в дорозі робить 8 зупинок, загальний час зупинок 34 хвилини.

Графік руху Чернівці - Київ

Поїзд 250 Чернівці - Київ курсує: только 25, 28 февраля, 4, 6, 8 марта
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 19:15 1 ч 7 мин
Коломыя 20:22 14 мин 20:36 1 ч 14 мин
Ивано-франковск 21:50 1 ч 3 мин 22:53 1 ч 20 мин
Ходоров 00:13 2 мин 00:15 1 ч 4 мин
Львов-пасс. 01:19 21 мин 01:40 1 ч 57 мин
Тернополь-пасс. 03:37 5 мин 03:42 2 ч 11 мин
Хмельницкий 05:53 15 мин 06:08 2 ч 18 мин
Винница 08:26 4 мин 08:30 56 мин
Казатин-1 09:26 3 мин 09:29 3 ч 1 мин
Киев-пасс. 12:30

Скільки коштують квитки на 250 поїзд Чернівці - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 247 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
250 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1164.11 грн
max:
1164.11 грн
min:
1058.3 грн
max:
1855.89 грн
min:
1232.37 грн
max:
1232.37 грн
min:
1323.41 грн
max:
1357.54 грн
min:
1482.69 грн
max:
1482.69 грн
min:
1164.11 грн
max:
1974.82 грн
min:
1269.93 грн
max:
1482.69 грн
Купе
min:
416.85 грн
max:
504.86 грн
min:
463.98 грн
max:
771.87 грн
min:
519.37 грн
max:
531.24 грн
min:
566.41 грн
max:
579.61 грн
min:
627.95 грн
max:
627.95 грн
min:
504.86 грн
max:
817.76 грн
min:
550.58 грн
max:
627.95 грн
Плацкарт
min:
262.71 грн
max:
299.75 грн
min:
279.38 грн
max:
279.38 грн
min:
306.99 грн
max:
312.9 грн
min:
330.43 грн
max:
337 грн
min:
361.11 грн
max:
361.11 грн
min:
299.75 грн
max:
299.75 грн
min:
247.79 грн
max:
361.11 грн

Відстань Чернівці - Київ

Відстань між станцією Чернівці і станцією Київ складає 633 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 8 : Черновцы - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 21:10 42 мин
Снятын 21:52 4 мин 21:56 29 мин
Коломыя 22:25 2 мин 22:27 55 мин
Ивано-франковск 23:22 27 мин 23:49 2 ч 13 мин
Львов-пасс. 02:02 23 мин 02:25 6 ч 42 мин
Киев-пасс. 09:07

Поїзд 118 : Черновцы - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Черновцы 19:46 45 хв
Новоселица 20:31 2 хв 20:33 1 г 59 хв
Ларга 22:32 21 хв 22:53 59 хв
Каменец-подольский 23:52 4 хв 23:56 1 г 16 хв
Дунаевцы 01:12 2 хв 01:14 1 г 5 хв
Гречаны 02:19 22 хв 02:41 10 хв
Хмельницкий 02:51 5 хв 02:56 1 г 54 хв
Винница 04:50 4 хв 04:54 18 хв
Калиновка-1 05:12 2 хв 05:14 33 хв
Казатин-1 05:47 2 хв 05:49 1 г 14 хв
Фастов-1 07:03 2 хв 07:05 1 г 3 хв
Киев-пасс. 08:08

Поїзд 220 : Черновцы - Киев

Дополнительная информация

       На пути следования поезд делает 8 остановок и дольше всего поезд стоит на станции Ивано-Франковск – 30 мин.
{{$root.errorText}}