Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 251 Харків - Миколаїв

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 262.76 грн. на поїзд 251 Харків - Миколаїв Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Харків до станції Миколаїв, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 251 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Миколаїв можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Харків - Миколаїв буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 251 поїзда Харків - Миколаїв

Поїзд Харків - Миколаїв відправляється зі станції Харків в 05:59, та прибуває на станцію Миколаїв в 06:55. Загальний час руху поїзда становить 56 хвилин.
251 поїзд в дорозі робить 17 зупинок, загальний час зупинок 3 години 0 хвилин.

Графік руху Харків - Миколаїв

Поїзд 251 Харків - Миколаїв курсує: 23, 25, 27, 29 сентября, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31 октября, …
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Харьков-пасс. 17:10 2 ч 0 мин
Лозовая 19:10 4 мин 19:14 51 мин
Павлоград-1 20:05 2 мин 20:07 36 мин
Синельниково-2 20:43 2 мин 20:45 42 мин
Днепр-главный 21:27 20 мин 21:47 36 мин
Каменское-пасс. 22:23 2 мин 22:25 2 ч 18 мин
Кривой рог-главный 00:43 50 мин 01:33 45 мин
Апостолово 02:18 22 мин 02:40 26 мин
Высокополье 03:06 2 мин 03:08 30 мин
Белая криница 03:38 2 мин 03:40 25 мин
Березнеговатая 04:05 2 мин 04:07 36 мин
Снигирёвка 04:43 2 мин 04:45 48 мин
Херсон 05:33 26 мин 05:59 56 мин
Николаев-пасс. 06:55

Скільки коштують квитки на 251 поїзд Харків - Миколаїв

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Миколаїв можна за ціною від 262 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
251 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
1284.38 грн
max:
1284.38 грн
min:
-
max:
-
min:
-
max:
-
min:
1402.2 грн
max:
1402.2 грн
Купе
min:
468.77 грн
max:
556.39 грн
min:
431.48 грн
max:
510.35 грн
min:
431.48 грн
max:
510.35 грн
min:
468.77 грн
max:
556.39 грн
min:
470.77 грн
max:
602.43 грн
min:
436.7 грн
max:
556.39 грн
min:
470.77 грн
max:
602.43 грн
Плацкарт
min:
281.3 грн
max:
324.87 грн
min:
262.76 грн
max:
301.97 грн
min:
262.76 грн
max:
301.97 грн
min:
281.3 грн
max:
324.87 грн
min:
282.29 грн
max:
347.74 грн
min:
265.35 грн
max:
324.87 грн
min:
282.29 грн
max:
347.74 грн

Відстань Харків - Миколаїв

Відстань між станцією Харків і станцією Миколаїв складає 568 км

Дополнительная информация

       Поезд 251 курсирует по западной и юго-заподной Украине, начиная свой маршрут в Харькове и завершая его в г. Херсон. 
{{$root.errorText}}