Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 26 Одеса - Рахів, БІЛА АКАЦІЯ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 248.28 грн. на поїзд 26 Одеса - Рахів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Одеса до станції Рахів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 26 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Рахів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Одеса - Рахів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 26 поїзда Одеса - Рахів, БІЛА АКАЦІЯ

Поїзд Одеса - Рахів відправляється зі станції Одеса в 08:04, та прибуває на станцію Рахів в 10:17. Загальний час руху поїзда становить 2 години 13 хвилин.
26 поїзд в дорозі робить 23 зупинки, загальний час зупинок 3 години 20 хвилин.

Графік руху Одеса - Рахів

Поїзд 26 Одеса - Рахів курсує: по нечётным по 13.01, кроме 31.12
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Одесса-главная 18:25 1 ч 3 мин
Раздельная-1 19:28 2 мин 19:30 1 ч 37 мин
Подольск-жмеринский 21:07 15 мин 21:22 52 мин
Кодыма 22:14 2 мин 22:16 23 мин
Рудница 22:39 2 мин 22:41 30 мин
Вапнярка 23:11 2 мин 23:13 32 мин
Рахны 23:45 2 мин 23:47 34 мин
Жмеринка 00:21 25 мин 00:46 1 ч 28 мин
Хмельницкий 02:14 5 мин 02:19 1 ч 0 мин
Волочиск 03:19 2 мин 03:21 10 мин
Подволочиск 03:31 2 мин 03:33 46 мин
Тернополь-пасс. 04:19 5 мин 04:24 55 мин
Злочев 05:19 2 мин 05:21 25 мин
Красне 05:46 3 мин 05:49 46 мин
Львов-пасс. 06:35 1 ч 29 мин 08:04 2 ч 13 мин
Ивано-франковск 10:17 20 мин 10:37 1 ч 22 мин
Яремче 11:59 5 мин 12:04 13 мин
Микуличин 12:17 2 мин 12:19 14 мин
Татаров 12:33 2 мин 12:35 9 мин
Ворохта 12:44 5 мин 12:49 35 мин
Ясиня 13:24 5 мин 13:29 16 мин
Квасы 13:45 2 мин 13:47 30 мин
Рахов 14:17

Скільки коштують квитки на 26 поїзд Одеса - Рахів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Рахів можна за ціною від 248 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
26 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1063.36 грн
max:
1073.64 грн
min:
967.61 грн
max:
976.9 грн
min:
967.61 грн
max:
1041.75 грн
min:
1063.36 грн
max:
1063.36 грн
min:
1159.09 грн
max:
1317.62 грн
min:
1063.36 грн
max:
1063.36 грн
min:
1159.09 грн
max:
1159.09 грн
Купе
min:
466.90 грн
max:
470.89 грн
min:
429.82 грн
max:
433.4 грн
min:
400.92 грн
max:
458.51 грн
min:
466.90 грн
max:
466.90 грн
min:
503.98 грн
max:
578.56 грн
min:
466.90 грн
max:
466.90 грн
min:
503.98 грн
max:
578.29 грн
Плацкарт
min:
281.23 грн
max:
283.21 грн
min:
262.70 грн
max:
264.49 грн
min:
248.28 грн
max:
277.05 грн
min:
281.23 грн
max:
281.23 грн
min:
299.75 грн
max:
336.99 грн
min:
281.23 грн
max:
281.23 грн
min:
299.75 грн
max:
336.85 грн

Відстань Одеса - Рахів

Відстань між станцією Одеса і станцією Рахів складає 874 км

Дополнительная информация

       Поезд курсирует круглый год через день по маршруту Одесса - Рахов - по нечетным, из Рахова в Одессу - по четным числам месяца.
{{$root.errorText}}