Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 280 Генічеськ - Жмеринка-пас

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 292.4 грн. на поїзд 280 Генічеськ - Жмеринка-пас Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Генічеськ до станції Жмеринка-пас, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 280 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Жмеринка-пас можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Генічеськ - Жмеринка-пас буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 280 поїзда Генічеськ - Жмеринка-пас

Поїзд Генічеськ - Жмеринка-пас відправляється зі станції Генічеськ в 23:44, та прибуває на станцію Жмеринка-пас в 04:45. Загальний час руху поїзда становить 5 годин 1 хвилина.
280 поїзд в дорозі робить 17 зупинок, загальний час зупинок 1 година 55 хвилин.

Графік руху Генічеськ - Жмеринка-пас

Поїзд 280 Генічеськ - Жмеринка-пас курсує: по чётным по 12.09
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Геническ 14:37 14 мин
Новоалексеевка 14:51 2 мин 14:53 56 мин
Акимовка 15:49 2 мин 15:51 22 мин
Мелитополь 16:13 20 мин 16:33 1 ч 33 мин
Запорожье-1 18:06 5 мин 18:11 1 ч 53 мин
Днепр-главный 20:04 20 мин 20:24 39 мин
Каменское-пасс. 21:03 2 мин 21:05 2 ч 37 мин
Александрия 23:42 2 мин 23:44 41 мин
Знаменка-пасс. 00:25 3 мин 00:28 1 ч 14 мин
Им.тараса шевченко 01:42 15 мин 01:57 43 мин
Городище 02:40 2 мин 02:42 47 мин
Мироновка 03:29 2 мин 03:31 1 ч 14 мин
Киев-пасс. 04:45 15 мин 05:00 54 мин
Фастов-1 05:54 2 мин 05:56 1 ч 29 мин
Казатин-1 07:25 2 мин 07:27 1 ч 13 мин
Винница 08:40 8 мин 08:48 1 ч 31 мин
Жмеринка 10:19

Скільки коштують квитки на 280 поїзд Генічеськ - Жмеринка-пас

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Жмеринка-пас можна за ціною від 292 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
280 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1739.17 грн
max:
1739.17 грн
min:
1605.24 грн
max:
1635.2 грн
min:
1605.24 грн
max:
1605.24 грн
min:
1771.82 грн
max:
1805.11 грн
min:
1902.48 грн
max:
1938.4 грн
min:
1771.82 грн
max:
1805.11 грн
min:
1938.4 грн
max:
1975.03 грн
Купе
min:
727.42 грн
max:
727.42 грн
min:
670.86 грн
max:
670.86 грн
min:
664.28 грн
max:
664.28 грн
min:
727.42 грн
max:
752.91 грн
min:
790.56 грн
max:
818.6 грн
min:
740.04 грн
max:
740.04 грн
min:
776.93 грн
max:
804.46 грн
Плацкарт
min:
411.49 грн
max:
411.49 грн
min:
383.25 грн
max:
391.43 грн
min:
292.4 грн
max:
379.94 грн
min:
411.49 грн
max:
424.26 грн
min:
443.04 грн
max:
457.08 грн
min:
417.8 грн
max:
417.8 грн
min:
436.26 грн
max:
457.08 грн

Відстань Генічеськ - Жмеринка-пас

Відстань між станцією Генічеськ і станцією Жмеринка-пас складає км
{{$root.errorText}}