Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 29 Київ - Ужгород, Каштан

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 283.97 грн. на поїзд 29 Київ - Ужгород Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Ужгород, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 29 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Ужгород можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Ужгород буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 29 поїзда Київ - Ужгород, Каштан

Поїзд Київ - Ужгород відправляється зі станції Київ в 21:08, та прибуває на станцію Ужгород в 07:08. Загальний час руху поїзда становить 10 годин 0 хвилин.
29 поїзд в дорозі робить 8 зупинок, загальний час зупинок 38 хвилин.

Графік руху Київ - Ужгород

Поїзд 29 Київ - Ужгород курсує: ежедневно, кроме 31.12
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 21:08 2 ч 23 мин
Бердичев 23:31 2 мин 23:33 4 ч 23 мин
Львов-пасс. 03:56 26 мин 04:22 1 ч 28 мин
Сколе 05:50 2 мин 05:52 1 ч 16 мин
Воловец 07:08 2 мин 07:10 30 мин
Свалява 07:40 2 мин 07:42 23 мин
Мукачево 08:05 4 мин 08:09 1 ч 10 мин
Ужгород 09:19

Скільки коштують квитки на 29 поїзд Київ - Ужгород

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Ужгород можна за ціною від 283 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
29 поїзд - це ночной экспресс фирменный 1-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1529.59 грн
max:
1899.1 грн
min:
1387.98 грн
max:
1765.03 грн
min:
1387.98 грн
max:
1765.03 грн
min:
1529.59 грн
max:
1899.1 грн
min:
1672.87 грн
max:
2133.71 грн
min:
1082.71 грн
max:
1949.38 грн
min:
1672.87 грн
max:
2133.71 грн
Купе
min:
645.82 грн
max:
788.52 грн
min:
591.12 грн
max:
736.75 грн
min:
314.42 грн
max:
736.75 грн
min:
645.82 грн
max:
807.95 грн
min:
511.15 грн
max:
879.14 грн
min:
645.82 грн
max:
807.95 грн
min:
475.44 грн
max:
857.76 грн
Плацкарт
min:
-
max:
-
min:
361.07 грн
max:
383.62 грн
min:
290.75 грн
max:
290.75 грн
min:
283.97 грн
max:
312.39 грн
min:
-
max:
-
min:
312.39 грн
max:
431.24 грн
min:
334.03 грн
max:
464.77 грн

Відстань Київ - Ужгород

Відстань між станцією Київ і станцією Ужгород складає 813 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 81 : Киев - Ужгород

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 18:30 2 г 14 хв
Казатин-1 20:44 2 хв 20:46 55 хв
Винница 21:41 5 хв 21:46 2 г 3 хв
Хмельницкий 23:49 5 хв 23:54 1 г 2 хв
Подволочиск 00:56 2 хв 00:58 45 хв
Тернополь-пасс. 01:43 5 хв 01:48 1 г 54 хв
Львов-пасс. 03:42 27 хв 04:09 1 г 4 хв
Стрый 05:13 17 хв 05:30 31 хв
Сколе 06:01 2 хв 06:03 31 хв
Славско 06:34 2 хв 06:36 58 хв
Воловец 07:34 10 хв 07:44 31 хв
Свалява 08:15 4 хв 08:19 10 хв
Карпаты 08:29 1 хв 08:30 15 хв
Мукачево 08:45 7 хв 08:52 32 хв
Батево 09:24 2 хв 09:26 20 хв
Чоп 09:46 27 хв 10:13 27 хв
Ужгород 10:40

Поїзд 207 : Киев - Ужгород

Поїзд 229 : Киев - Ужгород

Поїзд 235 : Киев - Ужгород

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 20:28 2 ч 11 мин
Коростень 22:39 2 мин 22:41 1 ч 16 мин
Новоград-волынский 1 23:57 2 мин 23:59 51 мин
Шепетовка 00:50 24 мин 01:14 1 ч 11 мин
Здолбунов 02:25 31 мин 02:56 2 ч 36 мин
Львов-пасс. 05:32 41 мин 06:13 1 ч 1 мин
Стрый 07:14 2 мин 07:16 30 мин
Сколе 07:46 2 мин 07:48 28 мин
Славско 08:16 2 мин 08:18 1 ч 1 мин
Воловец 09:19 8 мин 09:27 32 мин
Свалява 09:59 2 мин 10:01 11 мин
Карпаты 10:12 1 мин 10:13 16 мин
Мукачево 10:29 5 мин 10:34 31 мин
Батево 11:05 2 мин 11:07 51 мин
Ужгород 11:58

Поїзд 239 : Киев - Ужгород

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 19:47 2 ч 23 мин
Коростень 22:10 2 мин 22:12 1 ч 11 мин
Новоград-волынский 1 23:23 2 мин 23:25 56 мин
Шепетовка 00:21 15 мин 00:36 3 ч 35 мин
Львов-пасс. 04:11 26 мин 04:37 1 ч 13 мин
Стрый 05:50 5 мин 05:55 31 мин
Сколе 06:26 2 мин 06:28 32 мин
Славско 07:00 5 мин 07:05 1 ч 13 мин
Воловец 08:18 10 мин 08:28 32 мин
Свалява 09:00 4 мин 09:04 27 мин
Мукачево 09:31 4 мин 09:35 1 ч 23 мин
Ужгород 10:58

Дополнительная информация

       Общее время в пути от Киев-Пасс. до Ужгород составит 12 ч 11 м. За это время пассажиры могут насладиться приятной поездкой в новых, чистых вагонах и общением с вежливыми проводниками. 
{{$root.errorText}}