Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 298 Миколаїв - Київ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 229.29 грн. на поїзд 298 Миколаїв - Київ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Миколаїв до станції Київ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 298 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Київ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Миколаїв - Київ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 298 поїзда Миколаїв - Київ

Поїзд Миколаїв - Київ відправляється зі станції Миколаїв в 03:29, та прибуває на станцію Київ в 12:36. Загальний час руху поїзда становить 9 годин 7 хвилин.
298 поїзд в дорозі робить 10 зупинок, загальний час зупинок 1 година 3 хвилини.

Графік руху Миколаїв - Київ

Поїзд 298 Миколаїв - Київ курсує: ежедневно по 14.09
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Херсон 19:33 49 мин
Снигирёвка 20:22 2 мин 20:24 35 мин
Березнеговатая 20:59 2 мин 21:01 24 мин
Белая криница 21:25 2 мин 21:27 34 мин
Высокополье 22:01 2 мин 22:03 29 мин
Апостолово 22:32 22 мин 22:54 38 мин
Кривой рог-главный 23:32 5 мин 23:37 2 ч 8 мин
Маржановка 01:45 2 мин 01:47 2 ч 5 мин
Им.тараса шевченко 03:52 15 мин 04:07 30 мин
Цветково 04:37 2 мин 04:39 56 мин
Мироновка 05:35 2 мин 05:37 18 мин
Кагарлык 05:55 2 мин 05:57 1 ч 1 мин
Киев-пасс. 06:58

Скільки коштують квитки на 298 поїзд Миколаїв - Київ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Київ можна за ціною від 229 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
298 поїзд - це ночной пассажирский, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
Купе
min:
384.58 грн
max:
569.51 грн
min:
360.9 грн
max:
467.57 грн
min:
352.75 грн
max:
368.46 грн
min:
365.27 грн
max:
508.85 грн
min:
392.2 грн
max:
606.62 грн
min:
365.27 грн
max:
569.51 грн
min:
392.2 грн
max:
429 грн
Плацкарт
min:
245.81 грн
max:
297.22 грн
min:
233.53 грн
max:
280.69 грн
min:
229.29 грн
max:
237.44 грн
min:
235.8 грн
max:
301.21 грн
min:
249.78 грн
max:
268.87 грн
min:
235.8 грн
max:
253.15 грн
min:
249.78 грн
max:
268.87 грн

Відстань Миколаїв - Київ

Відстань між станцією Миколаїв і станцією Київ складає 481 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 122 : Николаев - Киев

Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Николаев-пасс. 21:20 1 ч 0 мин
Явкино 22:20 2 мин 22:22 41 мин
Новый буг 23:03 2 мин 23:05 28 мин
Казанка 23:33 2 мин 23:35 32 мин
Долинская 00:07 20 мин 00:27 23 мин
Куцовка 00:50 2 мин 00:52 1 ч 21 мин
Чернолесская 02:13 2 мин 02:15 29 мин
Фундуклеевка 02:44 8 мин 02:52 14 мин
Каменка 03:06 2 мин 03:08 21 мин
Им.тараса шевченко 03:29 20 мин 03:49 43 мин
Городище 04:32 2 мин 04:34 19 мин
Корсунь 04:53 2 мин 04:55 1 ч 57 мин
Киев-пасс. 06:52

Поїзд 162 : Николаев - Киев

{{$root.errorText}}