Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 357 Київ - Рахів, ГУЦУЛЬЩИНА

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 217.48 грн. на поїзд 357 Київ - Рахів Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Київ до станції Рахів, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 357 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Рахів можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Київ - Рахів буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 357 поїзда Київ - Рахів, ГУЦУЛЬЩИНА

Поїзд Київ - Рахів відправляється зі станції Київ в 15:02, та прибуває на станцію Рахів в 08:42. Загальний час руху поїзда становить 17 годин 40 хвилин.
357 поїзд в дорозі робить 21 зупинка, загальний час зупинок 1 година 55 хвилин.

Графік руху Київ - Рахів

Поїзд 357 Київ - Рахів курсує: только 29, 30, 31 марта, 1, 2, 3 апреля
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Киев-пасс. 14:28 1 ч 2 мин
Фастов-1 15:30 2 мин 15:32 2 ч 6 мин
Винница 17:38 5 мин 17:43 2 ч 11 мин
Хмельницкий 19:54 15 мин 20:09 1 ч 47 мин
Тернополь-пасс. 21:56 36 мин 22:32 51 мин
Трембовля 23:23 2 мин 23:25 25 мин
Хоростков 23:50 2 мин 23:52 20 мин
Копычинцы 00:12 2 мин 00:14 31 мин
Чёртков 00:45 2 мин 00:47 48 мин
Товсте 01:35 2 мин 01:37 43 мин
Залещики 02:20

Скільки коштують квитки на 357 поїзд Київ - Рахів

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Рахів можна за ціною від 217 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
357 поїзд - це ночной пассажирский фирменный 2-го класса, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1169.06 грн
max:
1455.59 грн
min:
1062.75 грн
max:
1320.65 грн
min:
1062.75 грн
max:
1320.65 грн
min:
1168.44 грн
max:
1455.59 грн
min:
1275.36 грн
max:
1590.56 грн
min:
1169.06 грн
max:
1455.59 грн
min:
1174.76 грн
max:
1590.56 грн
Купе
min:
368.49 грн
max:
596.99 грн
min:
364.48 грн
max:
533.05 грн
min:
341.25 грн
max:
533.05 грн
min:
368.49 грн
max:
546.29 грн
min:
424.14 грн
max:
615.62 грн
min:
368.65 грн
max:
607 грн
min:
395.92 грн
max:
647.08 грн
Плацкарт
min:
230.98 грн
max:
283.62 грн
min:
228.99 грн
max:
264.85 грн
min:
217.48 грн
max:
264.85 грн
min:
243.69 грн
max:
279.92 грн
min:
258.55 грн
max:
302.38 грн
min:
231.05 грн
max:
283.62 грн
min:
235.76 грн
max:
302.38 грн

Відстань Київ - Рахів

Відстань між станцією Київ і станцією Рахів складає 839 км

Також за цім маршрутом курсують:

Поїзд 217 : Киев - Рахов

Поїзд 243 : Киев - Рахов

Дополнительная информация

       Конечная остановка по маршруту, станция Рахов, окружена многочисленными заповедниками, которые, при желании, любой желающий может посетить. 
{{$root.errorText}}