Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 4 Запоріжжя - Ужгород, Киев

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 761.56 грн. на поїзд 4 Запоріжжя - Ужгород Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Запоріжжя до станції Ужгород, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 4 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Ужгород можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Запоріжжя - Ужгород буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 4 поїзда Запоріжжя - Ужгород, Киев

Поїзд Запоріжжя - Ужгород відправляється зі станції Запоріжжя в 16:39, та прибуває на станцію Ужгород в 05:40. Загальний час руху поїзда становить 13 годин 1 хвилина.
4 поїзд в дорозі робить 11 зупинок, загальний час зупинок 47 хвилин.

Графік руху Запоріжжя - Ужгород

Поїзд 4 Запоріжжя - Ужгород курсує: только 12, 14, 20, 22 апреля
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Запорожье-1 14:40 1 ч 54 мин
Днепр-главный 16:34 5 мин 16:39 32 мин
Каменское-пасс. 17:11 2 мин 17:13 6 ч 39 мин
Белая церковь 23:52 2 мин 23:54 6 ч 50 мин
Львов-пасс. 06:44 26 мин 07:10 57 мин
Стрый 08:07 2 мин 08:09 56 мин
Славско 09:05 2 мин 09:07 48 мин
Воловец 09:55 2 мин 09:57 30 мин
Свалява 10:27 2 мин 10:29 24 мин
Мукачево 10:53 4 мин 10:57 1 ч 13 мин
Ужгород 12:10

Скільки коштують квитки на 4 поїзд Запоріжжя - Ужгород

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Ужгород можна за ціною від 761 гривні.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
4 поїзд - це скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
2454.19 грн
max:
3088.98 грн
min:
2425.24 грн
max:
2790.68 грн
min:
2219.37 грн
max:
2738.01 грн
min:
2454.19 грн
max:
3088.98 грн
min:
2716.77 грн
max:
3387.27 грн
min:
2656.19 грн
max:
3088.98 грн
min:
2689 грн
max:
3079.59 грн
Купе
min:
1005.64 грн
max:
1251.51 грн
min:
844.69 грн
max:
1135.96 грн
min:
914.68 грн
max:
1135.96 грн
min:
830.41 грн
max:
1228.88 грн
min:
1011.05 грн
max:
1367.07 грн
min:
761.56 грн
max:
1251.51 грн
min:
1096.6 грн
max:
1367.07 грн

Відстань Запоріжжя - Ужгород

Відстань між станцією Запоріжжя і станцією Ужгород складає 1307 км
{{$root.errorText}}