Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 41 Дніпропетровськ - Трускавець

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 259.51 грн. на поїзд 41 Дніпропетровськ - Трускавець Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Дніпропетровськ до станції Трускавець, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 41 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Трускавець можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Дніпропетровськ - Трускавець буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 41 поїзда Дніпропетровськ - Трускавець

Поїзд Дніпропетровськ - Трускавець відправляється зі станції Дніпропетровськ в 14:26, та прибуває на станцію Трускавець в 08:28. Загальний час руху поїзда становить 18 годин 2 хвилини.
41 поїзд в дорозі робить 25 зупинок, загальний час зупинок 2 години 44 хвилини.

Графік руху Дніпропетровськ - Трускавець

Поїзд 41 Дніпропетровськ - Трускавець курсує: ежедневно по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Днепр-главный 14:26 33 мин
Каменское-пасс. 14:59 2 мин 15:01 18 мин
Верхнеднепровск 15:19 2 мин 15:21 29 мин
Вольногорск 15:50 2 мин 15:52 26 мин
Пятихатки-пасс. 16:18 2 мин 16:20 1 ч 13 мин
Александрия 17:33 2 мин 17:35 40 мин
Знаменка-пасс. 18:15 5 мин 18:20 46 мин
Фундуклеевка 19:06 2 мин 19:08 15 мин
Каменка 19:23 2 мин 19:25 21 мин
Им.тараса шевченко 19:46 15 мин 20:01 43 мин
Городище 20:44 2 мин 20:46 19 мин
Корсунь 21:05 2 мин 21:07 31 мин
Мироновка 21:38 2 мин 21:40 52 мин
Белая церковь 22:32 2 мин 22:34 1 ч 44 мин
Казатин-1 00:18 8 мин 00:26 59 мин
Винница 01:25 5 мин 01:30 1 ч 55 мин
Хмельницкий 03:25 25 мин 03:50 1 ч 17 мин
Подволочиск 05:07 4 мин 05:11 50 мин
Тернополь-пасс. 06:01 19 мин 06:20 55 мин
Злочев 07:15 2 мин 07:17 25 мин
Красне 07:42 2 мин 07:44 32 мин
Подзамче 08:16 2 мин 08:18 10 мин
Львов-пасс. 08:28 25 мин 08:53 1 ч 32 мин
Дрогобыч 10:25 23 мин 10:48 19 мин
Трускавец 11:07

Скільки коштують квитки на 41 поїзд Дніпропетровськ - Трускавець

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Трускавець можна за ціною від 259 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
41 поїзд - це ночной скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1046.97 грн
max:
2173.8 грн
min:
952.87 грн
max:
1967.02 грн
min:
952.37 грн
max:
1930.56 грн
min:
1046.43 грн
max:
2173.8 грн
min:
1237.82 грн
max:
2380.59 грн
min:
1134.94 грн
max:
2173.8 грн
min:
1237.82 грн
max:
2380.59 грн
Купе
min:
459.78 грн
max:
601.31 грн
min:
423.4 грн
max:
550.78 грн
min:
423.21 грн
max:
747.97 грн
min:
459.57 грн
max:
616.15 грн
min:
533.55 грн
max:
656.1 грн
min:
459.57 грн
max:
879.72 грн
min:
533.55 грн
max:
662.13 грн
Плацкарт
min:
277.8 грн
max:
348.51 грн
min:
259.61 грн
max:
323.25 грн
min:
259.51 грн
max:
323.25 грн
min:
277.69 грн
max:
348.51 грн
min:
314.66 грн
max:
373.75 грн
min:
277.69 грн
max:
350.6 грн
min:
314.66 грн
max:
373.75 грн

Відстань Дніпропетровськ - Трускавець

Відстань між станцією Дніпропетровськ і станцією Трускавець складає 1027 км

Дополнительная информация

       Своим маршрутом поезд пересекает практически всю Украину, начиная свой маршрут из ст. Трускавец и делает остановки в таких крупных городах как Львов, Тернополь, Винница, заканчивая свой маршрут в г. Днепр.
{{$root.errorText}}