Продажа жд билетов

Туда
06 Янв
Среда
Дата не
выбрана
Обратно
false
false
Дата не
выбрана

Поезд 42 Трускавець - Дніпропетровськ

Щоб замовити онлайн ЖД квиток за ціною від 259.51 грн. на поїзд 42 Трускавець - Дніпропетровськ Вам необхідно заповнивши пошукову форму. Введіть дату відправлення поїзда зі станції Трускавець до станції Дніпропетровськ, потім натисніть кнопку «Пошук». Обравши місця на 42 поїзд, Ви зможете забронювати ЖД квиток на 15 хвилин до моменту оплати.
Оплатити залізничний квиток до станції Дніпропетровськ можна за допомогою банківської карти або за безготівковим розрахунком для юридичних осіб. Сплачений ЖД квиток Трускавець - Дніпропетровськ буде відправлений на Вашу електронну пошту.

Розклад 42 поїзда Трускавець - Дніпропетровськ

Поїзд Трускавець - Дніпропетровськ відправляється зі станції Трускавець в 13:10, та прибуває на станцію Дніпропетровськ в 09:35. Загальний час руху поїзда становить 20 годин 25 хвилин.
42 поїзд в дорозі робить 25 зупинок, загальний час зупинок 3 години 3 хвилини.

Графік руху Трускавець - Дніпропетровськ

Поїзд 42 Трускавець - Дніпропетровськ курсує: ежедневно по 27.03
Станція Прибуття Стоянка Відправлення В дорозі
Трускавец 13:10 19 мин
Дрогобыч 13:29 30 мин 13:59 1 ч 25 мин
Львов-пасс. 15:24 25 мин 15:49 12 мин
Подзамче 16:01 2 мин 16:03 29 мин
Красне 16:32 18 мин 16:50 22 мин
Злочев 17:12 2 мин 17:14 55 мин
Тернополь-пасс. 18:09 5 мин 18:14 49 мин
Подволочиск 19:03 2 мин 19:05 1 ч 8 мин
Хмельницкий 20:13 15 мин 20:28 2 ч 1 мин
Винница 22:29 5 мин 22:34 56 мин
Казатин-1 23:30 2 мин 23:32 1 ч 44 мин
Белая церковь 01:16 2 мин 01:18 54 мин
Мироновка 02:12 2 мин 02:14 35 мин
Корсунь 02:49 10 мин 02:59 22 мин
Городище 03:21 2 мин 03:23 42 мин
Им.тараса шевченко 04:05 15 мин 04:20 21 мин
Каменка 04:41 2 мин 04:43 16 мин
Фундуклеевка 04:59 2 мин 05:01 48 мин
Знаменка-пасс. 05:49 3 мин 05:52 40 мин
Александрия 06:32 2 мин 06:34 1 ч 17 мин
Пятихатки-пасс. 07:51 2 мин 07:53 20 мин
Вольногорск 08:13 2 мин 08:15 27 мин
Верхнеднепровск 08:42 2 мин 08:44 15 мин
Каменское-пасс. 08:59 2 мин 09:01 34 мин
Днепр-главный 09:35

Скільки коштують квитки на 42 поїзд Трускавець - Дніпропетровськ

Купити ЖД квиток онлайн на поїзд до станції Дніпропетровськ можна за ціною від 259 гривень.
Вартість ЖД квитків на поїзд змінюється в залежності від дня тижня, часу відправлення і типу вагона, яку формує Укрзалізниця.
42 поїзд - це ночной скорый фирменный, в якому є 10 вагонів, це:
Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Неділя
СВ
min:
1046.43 грн
max:
2173.8 грн
min:
952.37 грн
max:
1930.56 грн
min:
952.87 грн
max:
1967.02 грн
min:
1046.97 грн
max:
2173.8 грн
min:
1237.82 грн
max:
2292.3 грн
min:
1046.97 грн
max:
2116.62 грн
min:
1237.82 грн
max:
2380.59 грн
Купе
min:
459.57 грн
max:
819.99 грн
min:
423.21 грн
max:
550.78 грн
min:
423.4 грн
max:
550.78 грн
min:
459.57 грн
max:
601.31 грн
min:
495.92 грн
max:
651.85 грн
min:
459.78 грн
max:
786.57 грн
min:
495.92 грн
max:
795.63 грн
Плацкарт
min:
277.69 грн
max:
348.51 грн
min:
259.51 грн
max:
323.25 грн
min:
259.61 грн
max:
323.25 грн
min:
277.69 грн
max:
348.51 грн
min:
295.86 грн
max:
373.75 грн
min:
277.8 грн
max:
348.51 грн
min:
295.86 грн
max:
373.75 грн

Відстань Трускавець - Дніпропетровськ

Відстань між станцією Трускавець і станцією Дніпропетровськ складає 1027 км
{{$root.errorText}}